فراخوان مقاله بیست و یکمین اجلاس سراسری نماز منتشر شد
27 اردیبهشت 1391 ، دیدگاه 0
فراخوان مقاله با عنوان «نماز و نهضت مسجد سازی» با هدف ترویج فرهنگ نماز و همزمان با بیست و یکمین اجلاس سراسری منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز، همزمان با بیست و یکمین اجلاس سراسری نماز، فراخوان مقاله با عنوان «نماز و نهضت مسجد سازی» از سوی دبیرخانه دائمی اجلاس‌های سراسری نماز اعلام شد.

فراخوان مقاله با هدف ترویج فرهنگ نماز و بهره‌مندی از رأی و اندیشه صاحبنظران، اندیشمندان، محققان و پ‍ژوهشگران و تجلیل از صاحبان آثار برتر، نسبت به فراخوان مقاله صورت گرفته است.

به همین منظور محورها و موضوعات پیشنهادی فراخوان شامل مواردی نظیر «نماز و نهضت مسجد سازی» با محوریت تحلیل و تبیین ابعاد مختلف مهندسی و معماری قدسی در ادوار مختلف، مسجد و مسجدسازی از منظر دین و بزرگان دینی، تبیین وظایف و ساز و کارهای بخش دولتی و خصوصی در مسجدسازی و اماکن جانبی آن، همچنین «امام جماعت شایسته» با سرفصل‌هایی چون ویژگی‌های امام جماعت موفق و شایسته، وظایف امام جماعت موفق و شایسته در مسجد، نقش مدیریتی امام جماعت در برنامه ها و فعالیت های جنبی مسجد است.

بررسی بعد «نماز و اخلاق اسلامی» با زیر شاخه‌هایی نظیر آثار نماز و مسجد در اخلاق فردی، آثار نماز و مسجد در اخلاق جمعی، تبیین آثار متقابل نماز و اخلاق اسلامی از دیگر محورهای فراخوان مقاله است.

این در حالی است که آخرین مهلت ارسال مقاله 31 تیرماه سال جاری است که علاقمندان می‌توانند به نشانی پست الکترونیکی «namaz.21th@razi.ac.ir» مقالات خود را ارسال کنند.

نتایج فراخوان در تاریخ  10 شهریور ماه جاری از طریق پایگاه اطلاع رسانی ستاد اقامه نماز به نشانی www.namaz.ir اعلام خواهد شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0