دین، دفاع مقدس، قرآن و ادعیه پرفروش‌ترین‌ کتاب‌ها در نمایشگاه کتاب امسال
27 اردیبهشت 1391 ، دیدگاه 0
در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به ترتیب کتاب‌های حوزه دین، دفاع مقدس، قرآن و ادعیه پرفروش‌ترین موضوعات بوده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به ترتیب کتاب‌های حوزه دین، دفاع مقدس، قرآن و ادعیه پرفروش‌ترین موضوعات بوده‌اند.

دری در ادامه با اشاره به اینکه استقبال دوستداران کتاب و اهل بیت از غرفه حضرت فاطمه زهرا (س) در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درخورشأن مقام بانوی دو عالم بود، خاطر نشان کرد : فروش یک میلیارد ریالی این غرفه نشان از استقبال و علاقه دوستداران کتاب به خاندان اهل بیت و بانو حضرت فاطمه زهرا (س) دارد.

درّی ضمن بیان مطلب فوق گفت: غرفه حضرت فاطمه زهرا (س) مستقر در نمایشگاه کتاب امسال با حدود 370 عنوان کتاب به ارائه کلیه کتاب‌های با موضوع حضرت فاطمه (س) که در سه سال اخیر به چاپ رسیده است اقدام کرد.

درّی گفت: این غرفه با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت ارشاد و به همت تعاونی ناشران قم اقدام به اهدای کتاب‌های با عناوین «زهرا و زیبایی‌ها» و «فاطمه برترین بانو» با شمارگان 5 هزار نسخه در زمان برگزاری نمایشگاه کتاب به بازدید کنندگان کرده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0