عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس:
14 فروردين 1395 ، دیدگاه 0
تحقق اقتصاد مقاومتی تنها روی کاغذ نماند / برگزاری همایش صرف علاج کار اقتصاد نیست

 

کمال نیوز: عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با تاکید بر اینکه تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که تنها مشغول برگزاری همایش و جلسات بدون نتیجه باشد علاج کار نیست،گفت: مدیریتی منسجم و تقسیم کار معین برای رسیدن به هدفی مشخص لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است.

عزت الله یوسفیان ملا در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت تحقق اقتصاد مقاومتی، گفت: تشکیل ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که تنها مشغول برگزاری همایش و جلسات بدون نتیجه باشد علاج کار نیست.

اقتصادمقاومتی در سال جدید باید وارد فاز اجرا شود

نماینده مردم آمل و لاریجان درمجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه باید اقتصادمقاومتی در سال جدید وارد فاز اجرا شود، افزود: برنامه ریزی،برنامه نویسی و شعار برای اجرای اقتصاد مقاومتی در سال جدید باید با عمل همراه شود که لازمه این مهم نیز توجه به تولید است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه دستگاه های مختلف در کشور وظایف خود در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی را به خوبی می دانند، تصریح کرد: مدیریتی منسجم برای رسیدن به هدفی مشخص لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است.

تقسیم کار  لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است

وی در تشریح مولفه های تحقق اقتصاد مقاومتی،گفت: تقسیم کار در کنار مشخص کردن برنامه های اجرایی هر دستگاهی از مولفه هایی است که تسریع در اجرای اقتصاد مقاومتی را رقم می زند.

یوسفیان ملا با تاکید بر اینکه گزارش گیری مستمر از دستگاه های مختلف در کشور درخصوص میزان اجرای اقتصاد مقاومتی و توفیق در آن ضروری است، افزود: درسال جدید باید تعامل بیشتری بین دستگاه های مختلف برای تحقق اقتصاد مقاومتی در جهت رونق اقتصادی کشور دیده شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به برگزاری همایش های مختلف در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی،مطرح کرد: تجربه در سال های گذشته به خوبی نشان داد که تحقق اقتصاد مقاومتی با روی کاغذ ماندن تعهدات و همچنین برگزاری همایش های صرف ممکن نیست.

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند عمل به فرامین مقام معظم رهبری و تلاش در این راستا است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0