تاکسیهای آملی دارای کد شناسایی متحد الشکل شدند
17 اسفند 1394 ، دیدگاه 0
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری آمل خبرداد :تاکسیهای آملی دارای کد شناسایی متحد الشکل شدند

مهندس عبدالله کیاخسرو مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری آمل با اشاره به مخدوش شدن کدهای قبلی در طی سنوات گذشته و همچنین وجود کد های گوناگون  در بین خودروهای مختلف اعم از پیکان، سمند، پژو و نارون و فائو و با تعداد ارقام متفاوت افزود: این چندگانگی کد شناسایی موجب سردرگمی و عدم شناسایی دقیق رانندگان میشود.

وی گفت : لذا تصمیم گرفته شد با طراحی و تهیه کدهای متحدالشکل پنج رقمی، منقش  به طرح پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران، این کدها نظام مند گردند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری آمل بیان داشت : اولین کدشناسایی که رقم 11111 میباشد بر اساس یک تصمیم جمعی و با توصل به نام مولا امیرالمومنین علی (ع) به  شماره 110 از ردیف کلی رانندگان تاکسی، به آقای خضرالله صادقی مالک تاکسی پیکان به شماره پلاک 62-534ت14 اختصاص یافت.

کیاخسرو خاطرنشان کرد : این برچسب ها پس از بررسی کلی پرونده ها و رفع هر گونه مشکل و عدم وجود شکایات مردمی و احکام انظباطی به مالکان تاکسی ها تحویل میگردد.

لازم بذکر است در آئین الصاق اولین برچسب کد شناسایی آقای مهندس توسلی عضو شورای اسلامی شهر ، افسران رابط پلیس راهور در سازمان تاکسیرانی  و مسئولین واحدهای روابط عمومی، بایگانی، درآمد، صدور پروانه، رایانه و بازرسی نیز حضور داشتند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0