یوسفیان ملا در یادواره شهدای دهستان هرازپی:
14 اسفند 1394 ، دیدگاه 0
رعایت نکردن عدالت در انتصابات زمینه ساز مفاسد اقتصادی می شود / شهدا پشتوانه نظام اسلامی هستند / سخنی با مردم شریف آمل

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در یادواره 57 شهید دهستان هرازپی بخش مرکزی آمل که در روستای سعدین کلا برگزار شد اظهارداشت: بعد از انتخابات و حضور در نخستین مراسم و آن هم در یادواره شهدای گرانقدر را توفیقی الهی می دانیم.


وی با بیان این که عدالت کلمه زیبایی است و همه از آن استقبال می کنیم که فرد عادل را قابل احترام می دانیم، بیان داشت: عدالت در بسیاری از مشاغل شرط است که از جمله آن قضاوت بوده و قاضی باید عدالت داشته باشد و این امر احراز شود.


نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به این که در عرف هر کسی را در جای خود قرار دهند در مفهوم عدالت است، افزود: اگر می بینیم اتفاقی در کشور افتاده و فساد اقتصادی وجود دارد به سبب عدم رعایت عدالت در انتصابات است.


عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور خاطرنشان کرد: متاسفانه خبرهای تکان دهنده ای در امور اقتصادی وجود داشته و پرونده های افرادی در دستگاه قضایی و ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی رسیدگی می شود که تصور می کنیم دیگر چنین پرونده هایی تکرار نمی شود اما به سبب عدم رعایت عدالت در انتصابات شاهد پرونده های دیگری نیز هستیم.


وی با بیان این که یک جرم اقتصادی نمی توانیم اشاره کنیم که از مسیر بانک ها عبور نکرده باشد، افزود: این وضعیت بانک ها شرایط را فساد آفرین می کند که اگر دولت رعایت عدالت در انتصابات داشته باشد مشکلی نداریم.


یوسفیان ملا با اشاره به دیدار اعضای ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی و جمعی از مدیران با رهبری معظم انقلاب تصریح کرد: در این دیدار به مقام معظم رهبری بیان کردم سه میلیون و سیصد هزار هکتار اراضی در کشور واگذار شد که خیلی آمار را بالا بگیریم یک میلیون در امور درست هزینه شده و بقیه به ناحق واگذار شده است.


نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به ضرورت تحقق رهنمودهای ولایت فقیه خاطرنشان کرد: قانون اساسی و شرع اسلام توجه خاصی نسبت به ولایت فقیه دارد که ضروری است از رهنمودهای مقام معظم رهبری تبعیت کنیم. 


عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور افزود: در هر جایی از دستگاههای کشور اگر فردی خدایی ناکرده اهل فساد باشد آثار آن باقی می ماند اما فردی در مجلس بخواهد به مسائل اقتصادی بپردازد ردپایی از او باقی نمی ماند که ضرورت دارد عدالت رعایت شود.


وی خاطرنشان کرد: حمایت ما از دولت حمایتی جدی است و تا زمانی که ولایت فقیه حکم ریاست جمهوری را تنفیذ کنند حمایت می کنیم اما این طور نیست سخنی گفته نشود.


یوسفیان ملا تصریح کرد: مردم ما در طول هشت سال دفاع مقدس از هیچ کوششی در دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی فروگذار نکردند که در هر روستایی شهدای گرانقدری داریم و فرهنگ ایثار و شهادت به نحوی شایسته در کشور نهادینه شده است.


رییس فراکسیون حقوق بشر مجلس با بیان این که غرب می داند جمهوری اسلامی ایران قدرت مقابله دارد، گفت: شهدا درس و بنیان شهادت طلبی را در کشور ترویج دادند و ایادی استکباری از ما هراسان هستند که اگر غیر از این بود امکان نداشت به ما حمله نکنند.


نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به این که شهدا پشتوانه نظام اسلامی هستند، بیان داشت: گرامی داشت این بزرگواران و خانواده های آنان بر ما واجب است که باید همواره ادامه داشته باشد و اگر زمانی نگاه ما به خانواده های شهدا و ایثارگران تغییر کند باید به حال خودمان گریه کنیم.


وی افزود: جمهوری اسلامی قدرت و عظمت دارد که ابرقدرت های جهانی حاضر به مذاکره با ما می شوند و همه این امور به برکت خون های پاک و گرانقدر شهدا است که باید قدردان باشیم.


یوسفیان ملا در بخش پایانی سخنان خود تصریح کرد: شرمنده مردم شهر و روستاهای آمل هستم و برای چهارمین بار به بنده لطف داشتند که اعتماد شما بزرگ ترین سرمایه من است.


وی خاطرنشان کرد: نماینده ای که با آرای قاطع و اعتماد عمومی مردم انتخاب شود در نگاه دولت و سیاست گذاری ها اثرگذار است که مردم بصیر ما در هر دوره آرای قاطعی به ما داده و عنایت و بزرگواری داشتند که به حول قوه الهی در این دوره نیز با این رأی می توانیم به نحوی شایسته از حقوق مردم این دیار دفاع کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0