آیت الله آملی لاریجانی:
7 اسفند 1394 ، دیدگاه 0
دفاع از نظام و رهبری پیام مردم ایران به دشمنان است / حضور پرشور مردم موجب اقتدار و صلابت نظام اسلامی می شود

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، آیت الله صادق آملی لاریجانی، رییس قوه قضاییه در نخستین ساعت از شروع انتخابات در حوزه انتخابیه مسجد غریب الغربا آمل حضور پیدا کرده و رأی خود را در صندوق انداخت.

آیت الله صادق آملی لاریجانی، رییس قوه قضاییه پس از انداختن رأی خود به صندوق در جمع خبرنگاران اظهارداشت: حضور پرشور و پرنشاط مردم موجب اقتدار و صلابت نظام اسلامی می شود.

وی تصریح کرد: حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی پیامی روشن برای کشورهای غربی دارد که مردم ما یکپارچه از نظام و رهبری دفاع می کنند.

رییس قوه قضاییه خاطرنشان کرد: مردم ما در هفتم اسفند اعلام می کنند کاری به خط دهی های بیگانگان ندارند و آن چیزی که خودشان می خواهند در پای صندوق های رأی خواهند ریخت.

وی افزود: اخیرا کاخ سفید اعلام کرد مردم ایران نظر خودشان را به جهان اعلام کنند که باید گفت مردم ما سی و هفت سال است دارند نظر خود را به جهان اعلام می کنند.

آیت الله آملی لاریجانی خاطرنشان کرد: مردم ایران در هفتم اسفند هم به لطف الهی حماسه ایجاد خواهند کرد و نظر خودشان را با صدای رسا به جهان اعلام می کنند که کشورهای بیگانه حق دخالت و خط دهی در کشور ما را ندارند.

رییس قوه قضاییه با بیان این که استقلال و عزت برای کشور ما یک اصل است، گفت: اطمینان داریم مردم ما در انتخابات پرشور شرکت کرده و پیامی روشن برای دشمنان نظام و انقلاب دارند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0