آیت الله آملی لاریجانی مطرح کرد:
1 اسفند 1394 ، دیدگاه 0
هر قدمی برای تقویت جمهوری اسلامی برداشته شود عبادت است / ضرورت بهره گیری از قرآن کریم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، آیت الله صادق آملی لاریجانی، رییس قوه قضاییه، در اجتماع بزرگ مردم آمل که در تکیه آملی برگزار شد با بیان این که آمل دیار عالمان برجسته و شخصیت های گرانقدر جهان اسلام است، گفت: آیت الله میرزاهاشم آملی علاقه بسیاری به مردم این دیار داشت و درب منزل ایشان به روی مردم این شهر و استان باز بود که مردم نیز انس بسیاری با ایشان داشتند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: حضرات آیات حسن زاده و جوادی آملی گوهرهای تابناکی از این دیار هستند که حکمت و مطالب آنان جان های مستعد در جهان اسلام را روشنایی می بخشد و آثار گران سنگ آنان قرن ها مشتاقان را سیراب می کند.

آیت الله آملی لاریجانی افزود: حضور پرشور و بانشاط مردم در اقتدار و صلابت نظام اسلامی و پیام دادن به کشورهای دیگر اثرگذار است که امیدواریم مردم ما در سراسر کشور به وظیفه سیاسی، اجتماعی و دینی خود عمل کنند.

رییس قوه قضاییه با بیان این که هر قدمی برای تقویت جمهوری اسلامی برداشته شود عبادت است، گفت: نظام اسلامی برای برقراری پیام های قرآنی و اهل بیت معصومین(ع) آمده است که ضرورت دارد حماسه بزرگ و پرمعنا در بحث انتخابات داشته باشیم.

وی تصریح کرد: حضور حماسی در انتخابات گزافه گویی های دشمنان را به نحو کوبنده ای پاسخ می دهد و ضرورت دارد حضوری پرشور و گسترده داشته باشیم.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از سخنان خود اظهارداشت: منزلی که در آن ذکر خدا گفته شود برکتش فراوان شده و ملائکه در آن خانه حضور پیدا کرده و شیاطین از آن دور می شوند.

آیت الله آملی لاریجانی با بیان این که درجات بهشت به اندازه آیات قرآن کریم است، گفت: قرآن کتاب عزیزی است که باطل از هیج طرفی به آن نزدیک نشده و این کتاب نورانی از ناحیه حق تعالی نازل شده است.

رییس قوه قضاییه با اشاره به این که قرآن برای کسی که ایمان آورد هدایت و شفا است، بیان داشت: باید بررسی کنیم به چه میزان از قرآن کریم تکریم داشته و استفاده شایسته ای از آن داشته باشیم که نباید مهجور بماند.

وی خاطرنشان کرد: کتاب هایی بسیاری بزرگان علم داشتند که بعد از مدتی اهمیت خود را از دست دادند اما قرآن کریم یک اقیانوس و دریایی بی پایان است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری افزود: عدم اعتنا به قرآن خسارتی در میان ما است که ضرورت دارد این کتاب نورانی را عزیز بداریم و باید با خودمان قرار بگذاریم هر روز در خواندن کلام حق کوشا باشیم که اگر احساس شود جان آدمی را عوض می کند.

آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به این که دنبال سلامتی و امنیت می گردیم باید تبعیت از رضوان حضرت حق داشته باشیم، گفت: روزی بر ما می گذرد که برای لحظه لحظه هایی که از دست دادیم حسرت می خوریم و باید به نسخه هدایت حضرت حق برگشت کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0