افتتاحیه طرح بسیج همگام با کشاورز در شهرستان آمل برگزار شد / تصاویر
25 بهمن 1394 ، دیدگاه 0
افتتاحیه طرح بسیج همگام با کشاورز در شهرستان آمل برگزار شد / تصاویر

همایش اقتصاد مقاومتی با حرکت جهادی در بسیج علمی سازی کشاورزی روستا و افتتاحیه طرح بسیج همگام با کشاورز سال زراعی ۹۵-۹۴ (محصول برنج) به همت کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی آمل، مدیریت جهاد کشاورزی آمل و بسیج سازندگی سپاه ناحیه آمل و با حضور مدیران استانی و شهرستانی در اداره جهاد کشاورزی آمل برگزار شد.

مهندس هادی باقری، مدیر کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی آمل در گفتگو با خبرنگار قافی با بیان اینکه یکی از مأموریت های بسیار مهم و کلیدی کانون های بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی طرح بسیج همگام با کشاورز است گفت: هدف نهائی این طرح استفاده از علم و تخصص متخصصین بسیجی در سطح روستاها و ارائه آموزش صحیح و علمی توسط آنها به کشاورزان در جهت پر کردن شکاف تولید و فاصله موجود بین کشاورزان خبره و معمولی می باشد.

وی ادامه داد: در سال گذشته، تعداد ۶۰ کارشناس کشاورزی در طرح بسیج همگام با کشاورز حضور داشته و در سال زراعی جاری؛ این طرح با حضور ۱۰۰ کارشناس بخش کشاورزی در سطح روستاهای شهرستان آمل به اجرا در خواهد آمد. در سال زراعی جاری نیز شهرستان آمل به عنوان پایلوت کشوری اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز انتخاب شده است.

هادی باقری ضمن قدردانی از همکاری مثال زدنی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان آمل و همچنین بسیج سازندگی سپاه ناحیه آمل، این نوع از همکاری را نمونه واقعی همدلی و همزبانی عنوان و نمونه و الگویی مثال زدنی مطرح نمود.

گفتنی است در سال ۱۳۹۴ کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان آمل به عنوان سوم در بین کانونهای این قشر در کشور معرفی و به عنوان کانون اسوه و برتر کشوری معرفی شده است.

در ادامه تصاویری از این مراسم از دریچه دوربین مهران عرب تقدیم نگاه تان:

 

۰۴

۰۵

۰۶ 

۰۸ 

۱۰

۱۱ 

۱۳

۱۴

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱ 

۲۳

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0