جانشین پلیس راهور کشور مطرح کرد:
22 بهمن 1394 ، دیدگاه 0
تفکر انقلاب اسلامی فراگیر و جهانی شده است / ولایت فقیه از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، سردار موسی امیری، جانشین پلیس راهور کشور امروز در مراسم راهیپمایی باشکوه مردم دابو و دشت سر با بیان این که همه تحلیل گران حوزه اندیشه سیاسی، مردم،  رهبری و دین را سه عامل مهم پیروزی انقلاب اسلامی ایران  می دانند، گفت: شعار دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی ایران توجه به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود که همراه این شعار واژه الله اکبر را سر دادند.

وی افزود: 90 درصد از شعارهای نوشته شده بر روی دیوارها حمله به رژیم شاهنشاهی، حمایت ازاسلام و تاکید  بر تحقق حکومت اسلامی و وحدت کلمه بوده است.

امیری با بیان این که بعد از 50 روز از پیروزی انقلاب در 12 فروردین 57 مردم با قاطعیت آرا به جمهوری اسلامی ایران رای دادند، ادامه داد: این خواسته به حق شما مردم بود که با رهبری امام عزیزمان به آن چیزی که خواسته دینی شما بود رسیدید.

جانشین پلیس راهور کشور با اشاره به این که در طول هشت سال دفاع مقدس گرما بخش محفل رزمندگان در شب و روز عملیات ذکر یا اباعبدالله الحسین(ع) بود، افزود: دوران هشت سال دفاع مقدس دوران دانشگاه بزرگ دین و دیانت بود که جوانان به عشق امام حسین(ع) جان عزیز خود را فداکردند.

امیری خاطرنشان کرد: امروز تفکرات دینی انقلاب به دنیا نقش اثرگذاری داشته است که در قلب آفریقا و در کشورهای مسلمان، انقلاب اسلامی ایران با تفکرات دینی خودش را نشان داده است.

وی خاطرشان کرد: انقلاب اسلامی با حضور مردم و رهبری خردمندانه معمارکبیر انقلاب به ثمر رسید و اگر رهبری نبود انقلاب ما منحرف می شد که امثال آن مردم مصر که چند سال مبارزه کردند و پیروزشدند ولی به دلیل نداشتن رهبری یک سالی بیشتر دوام نیاوردند.

وی با تاکید بر این که نباید نقش رهبری را فراموش کنیم ، گفت: در 12 فروردین سال 57 مراسم به استقبال رهبرشان رفتند و بعداز رحلت ایشان از مصلی تا بهشت زهرا(س) با حضور باشکوه پیاده رفتند و مردم تا آخر با این عشق ماندند و امروز از جانشین به حقش حمایت می کنند.

امیری با اشاره به شخصیت برجسته رهبری که همانند امام عزیزمان راهش را ادامه می دهند، گفت: صلابت و شخصیت مقام معظم رهبری طوری فراگیر شد که در سفر اخیر پوتین به تهران در حدود دو ساعت به صورت خصوصی با مقام معظم رهبری دیدار داشتند تا برای رهایی از مشکلات کشورشان راهنمایی بگیرند.

 جانشین پلیس راهور کشور اظهارداشت: امروز هوشیاری مقام معظم رهبری در موضوع برجام و مذاکرات هسته ای بر هیچ کسی پوشیده نیست و  تمام کشورهای مسلمان تحت رهبری مقام رهبری هستند که بعد از 37 سال که ازعمر با برکت انقلاب می گذرد با صلابت تر از گذشته حضور دارید و ارادات خود را به رهبر انقلاب ابراز داشتید.

وی با اشاره به این که دشمن در حال شبیخون فرهنگی است و با ناتو فرهنگی تفکرات و دین جوانان را مورد هدف قرارداده است، گفت: اصل مترقی ولایت فقیه از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است که ضرورت دارد قدر آن را دانسته و در مسیر بهره گیری از رهنمودهای ولایت فقیه کوشا باشیم.

امیری با  اشاره به انتخابات هفتم اسفند، یادآورشد: در هفتم اسفند دو انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم که مردم هیچ راهی جز اطاعت از فرمایشات مقام معظم رهبری ندارند که فرمود در بین کاندیدا اصلح را انتخاب کرده و حضوری حداکثری در پای صندوق های رای داشته باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0