امام جمعه دابو و دشت سر مطرح کرد:
11 بهمن 1394 ، دیدگاه 0
ائمه جمعه در تصمیم گیری های کلان شهرستان حضور ندارند / ستاد شهرستانی حماسه ششم بهمن ضعیف عمل کرد / پخش فیلم اراذل و اوباش در شب حماسه ششم بهمن بی احترامی به مردم این دیار بود

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،  در آستانه دهه فجر انقلاب اسلامی، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهر دابودشت آمل در دفتر امام جمعه دابو و دشت سر برگزار شد.

  حجت الاسلام و المسلمین مهدی تقی زاده امام جمعه دابو و دشت سر با ابراز گله مندی از عدم حضور مسئولین در جلسات شورای فرهنگ عمومی گفت: جلسه شورای فرهنگ عمومی بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات مسئولین در خصوص ارتقای سطح فرهنگ با آموزه های دینی می باشد که به هیچ وجه غیبت مسئولین توجیه پذیر نیست.

  وی با بیان اینکه در دو بخش دابو و دشت سر 90 هزار نفر جمعیت در 120 روستا زندگی می کنند افزود: اینجانب به عنوان امام جمعه، زبان و گوش شنوا مردم هستم و با خود عهد بستم آنچه که مصلحت نظام است را انجام دهیم و در این راه از هیچ کسی ابایی ندارم.

 استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: باید میان مسئولین شهرستان و بخش همدلی و همزبانی باشد و اگر نباشد مردم چه گناهی کردند که باید تاوان ندانم کاری های ما را پس دهند.

  امام جمعه دابو و دشت سر خاطرنشان کرد: مراسم بزرگداشت حماسه ششم بهمن سال 60 آمل واقعا مظلومانه برگزار شد در حالی که برنامه های حماسه ششم بهمن را می توانستیم در سطح استانی و کشوری برگزار کنیم و ستاد شهرستانی هم امسال ضعیف عمل کرد.

 وی یادآورشد: کوتاهی در بزرگداشت حماسه ششم بهمن قابل نقد است و مسئولین نباید نارحت شوند که باید کدورت ها را کنار بگذاریم و به فکر برنامه های قوی در گرامیداشت این روز بزرگ باشیم.

 تقی زاده با تاکید بر اینکه در شهرستان آمل 3 امام جمعه وجود دارد خاطرنشان کرد: متاسفانه در تصمیم گیری های کلان شهرستان اصلا حضور نداریم.

 وی اظهارداشت: بخش دابو و دشت سر نباید مورد بی مهری مسئولین شهرستانی قرار گیرد و قرار شد که کنگره میرقوام الدین مرعشی را در سطح ملی برگزار کنیم که ستاد در سطح شهرستان و استان تشکیل شد ولی به علت ضعف مدیران سبب شد در روند اجرایی خللی ایجاد شود که واقعا ناراحت هستم.

 حجت الاسلام تقی زاده با اشاره به حضور رییس قوه قضاییه در مراسم بزرگداشت حماسه ششم بهمن آمل گفت: متاسفانه هنوز به این درجه نرسیدیم که از وجود شخصیت های برجسته کشوری برای حل مشکلات شهرستان استفاده کنیم.

  امام جمعه دابو و دشت سر با انتقاد از کمرنگ بودن واقعه ششم بهمن آمل در صدا و سیما کشور بیان داشت: متاسفانه در شب سالروز حماسه ششم بهمن مردم در مصلی نماز جمعه حضور دارند که اخبار 20:30 شبکه دو سیما فیلم ارازل و اوباش را نشان می دهد و این بی احترامی به مردم آمل است که باید همگان بدانند آمل پایتخت علویان و شهر حماسه ساز است.

وی با اشاره به در پیش بودن ایام الله دهه فجر ادامه داد: برنامه های دهه فجر باید گسترده و در شان انقلاب برگزار شود که نکند برنامه هایی همانند حماسه اسلامی ششم بهمن در مظلومیت صورت گیرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0