حسن عباسی در آمل مطرح کرد:
7 بهمن 1394 ، دیدگاه 0
جوانه زدن انقلاب اسلامی در بیش از 50 کشور جهان/ جریانی به دنبال حذف اصول مهم قانون اساسی است

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، حسن عباسی، رییس مرکز بررسی های دکترینال امنیت بدون مرز در همایش دیروز، امروز، فردا که در مسجد امام رضا(ع) برگزار شد اظهارداشت: یکی از تهدیدهای گسترده ای که انقلاب اسلامی با آن مواجه بود فرقه گرایی و اقدامات تروریستی عظیمی است که بر علیه نظام صورت دادند.

وی تصریح کرد: در سال 60 بخشی از جنوب و غرب کشور دست دشمن بود و واقعه آمل در شرایطی رخ داد که وقایع تروریستی مختلفی در کشور صورت گرفته و کشور درگیر جنگ خارجی و در داخل درگیر جنگ تروریسم بوده است.

عباسی افزود: گروهکی که در آمل دست به فعالیت زد اقدامی شبیه فیدل کاسترو رهبر انقلاب کوبا بود که از جنگل به شهر آمل سرازیر شدند تا فضای جدایی را در مازندران ایجاد کرده و دولت مستقل محلی را به وجود آورند.

رییس مرکز بررسی های دکترینال امنیت بدون مرز خاطرنشان کرد: در سال 60 بسیاری از مدیران نظام شهید شده و هنوز نظام دارای ثبات نبود که می خواستند در آمل به اهداف خود برسند اما مردم مومن توانستند تهدید را رفع کنند و آن ها شناخت دقیقی از مردم آمل و اسلام نداشتند که اسلام با خاک مازندران عجین شده است.

وی با بیان این که اگر دشمن چشم بصیرت داشت دست به این کار نمی زد، گفت: آن چیزی که در آمل رقم خورد یکی از تهدیداتی بود که اگر در کشوری مانند مصر صورت می گرفت منجر به نتیجه می شده است.

عباسی خاطرنشان کرد: دست عنایت حضرت حق و حضور حضرت حجت در میان مردم است که انقلاب ما به این جا رسیده و اگر انقلاب ما به پختگی و بلوغ رسیده و زورمداران مجبور شدند پای مذاکرده با ما بنشینند به سبب اقتدار نظام اسلامی و بودن دست خداوند متعال است.

رییس مرکز بررسی های دکترینال امنیت بدون مرز ادامه داد: اگر دشمنان در سوریه، عراق و کشورهای منطقه به بن بست رسیدند و داعش نتوانست به اهداف خود دست پیدا کند به سبب جریان عمیق تحت نظر حضرت حجت است که به مقاومت با شرک و کفر می پردازد.

وی با بیان این که چشم کشورهای مستضعف به ایران اسلامی است، گفت: عنایت حضرت حق در تمام مراحل انقلاب اسلامی وجود دارد که در غیر این صورت طومار انقلاب ما پیچیده شده بود.

عباسی با اشاره به این که دیروز ما انقلابی بود که به نام اسلام انجام شد و امروز و فردای ما هم انقلابی در حال شدن است، بیان داشت: امروز جریانی در کشور ما شکل گرفته و می گوید انقلاب اسلامی تمام شده و دوره جمهوری اسلامی را سپری می کنیم که این برخلاف نظر امام راحل است.

رییس مرکز بررسی های دکترینال امنیت بدون مرز با بیان این که همیشه کاستی ها وجود دارد و هر روز در زندگی شخصی خود با آن مواجه می شویم، گفت: فتنه های مختلف هم نشان می دهد در کجا قرار داریم و اگر نتوانیم از آن عبور کنیم مانند آن است در امتحان موفق نبودیم.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی در بیش از 50 کشور جوانه زده که یک عالم در آن کشور قرار دارد و بعضی از آن ها شهید شده، در حال جنگ یا در زندان هستند و این ها از پیامدهای انقلاب اسلامی است.

عباسی با بیان این که امروز گروهی مسوولیت در کشور دارند و می گویند اگر می خواهیم انقلاب اسلامی باشیم هزینه دارد و باید جمهوری اسلامی شویم، افزود: نتیجه رویکردشان این است که رهبر انقلاب اسلامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج و دادگاه انقلابی نمی خواهند.

رییس مرکز بررسی های دکترینال امنیت بدون مرز خاطرنشان کرد: امروز صدام منفور است ولی در کشور عراق راهپیمایی 30 میلیونی اربعین حسینی صورت می گیرد که نشان می دهد انقلاب امام راحل ادامه دارد.

وی با تاکید بر این که ملت ما نباید در معیشت دست خود را به سوی بیگانگان دراز کند، گفت: تجارت، اقتصاد و صنعت ما افراد خودباخته غربی نمی خواهد که باید از ظرفیت ها و سرمایه های داخلی خود به درستی استفاده کنیم.

عباسی با بیان این که جریانی در حکومت وجود دارد تا در قانون اساسی اصل ولایت فقیه، سپاه پاسداران و بعضی از اصول آن را حذف کند، بیان داشت: عده ای به دنبال تردید بوده و می خواهند آرمان را از مردم و جامعه بگیرند و ضرورت دارد جوانان نظام اسلامی بدانند اگر آرمان نداشته باشیم و تمام دنیا را به ما بدهند دچار افسردگی و ناامیدی می شویم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0