رهبر حزب الله عراق در آمل مطرح کرد؛
1 بهمن 1394 ، دیدگاه 0
هدف نهایی استکبار جهانی ضربه زدن به ایران و ولایت فقیه است / عربستان هزینه های بسیاری برای سکوت علمای اسلام کرد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، حجت الاسلام سید هاشم الحیدری، رهبر حزب الله عراق در مراسم وداع با چهار شهید مجاهد مقاومت مردمی یمن که در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه آمل برگزار شد با بیان این که مردم یمن سیصد روز است در عدوان نظام آل سعود قرار دارند، گفت: این جنگ هیج دلیل قانونی، انسانی، شرعی و سیاسی ندارد.

وی تصریح کرد: آل سعود با حملات خود هزاران کودک، زن و مرد را کشته و با استکبار خود و ارتباط با آمریکا و اسراییل دست به این اقدامات می زنند.

حجت الاسلام الحیدری با بیان این که آل سعود فکر کرد در طول یک یا دو هفته این جنگ تمام می شود ولی یازده ماه است که هنوز جنگ ادامه دارد، گفت: این جنگ امتحانی برای همه مسلمانان و جهانیان است که تمام کشورهای اسلامی، عربی و جهانی ساقط شده و فقط جمهوری اسلامی سربلند شد.

رهبر حزب الله عراق خاطرنشان کرد: حضرت امام خامنه ای در سراسر جهان تنها عالمی بودند که از مردم یمن حمایت کرده و سید حسن نصرالله نیز در این راستا کوشا بودند که باید بپرسیم دیگر علما کجا هستند.

وی با بیان این که عربستان هزینه های بسیاری برای سکوت علمای کشورهای اسلامی صورت داده است، گفت: ماهواره ها نیز ساکت یا برعلیه مردم یمن حمله می کنند ولی یمن مردمانی مومن، شجاع، صبور و حکیم دارد.

حجت الاسلام الحیدری با اشاره به این که شجاعت از ویژگی های بارز مردم یمن است، خاطرنشان کرد: فرقی میان مرزها وجود ندارد و سراسر جبهه یمن درگیر جنگ بوده است.

رهبر حزب الله عراق خاطرنشان کرد: مردم یمن در وسط جنگ در روز قدس امسال برای حمایت از مردم فلسطین وارد میدان شده و با وجود مشکلاتی که داشتند مرگ بر اسراییل گفتند که نشانگر صبر مردم این کشور است.

وی افزود: عربستان در حیرت قرار دارد که اگر جنگ را ادامه دهد وضع آن ها خراب بوده و و با کسری بودجه مواجه است و به حرمت خون شهدا با شجاعت، ایمان و وحدت مردم یمن زمینه پیروزی فراهم می شود.

حجت الاسلام الحیدری با تاکید بر این که کسی در مقابل استکبار جهانی استقامت کند تابع امام حسین(ع) است، گفت: ما در خارج از ایران هستیم و قدر ولایت خود را به درستی بدانید.

رهبر حزب الله عراق افزود: هدف نهایی استکبار جهانی ضربه زدن به ایران و ولایت فقیه است که همه مستکبران در این راستا گام برداشته و به فکر آن هستند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0