امام جمعه آمل در گفتگو با کمال نیوز:
13 دی 1394 ، دیدگاه 0
خون شیخ نمرها زمینه نابودی آل سعود را فراهم می کند / حرکت های بیداری اسلامی مقابله با آل سعود سرکوب شدنی نیست

 

حجت الاسلام محمدعلی رحمانی آملی، امام جمعه آمل، در گفتگو با پایگاه خبری کمال نیوز با محکومیت اعدام شیخ نمر اظهارداشت: آل سعود در راستای اجرای سیاست های استبدادی خود شیخ نمر این روحانی ضد استعماری را اعدام کرده است.

وی تصریح کرد: حرکت های بیداری اسلامی در مقابله با ایادی استکباری و آل سعود سرکوب شدنی نیست و این مسیر ادامه دارد.

امام جمعه آمل خاطرنشان کرد: اعدام شیخ نمر حکایت از بی اخلاقی آل سعود دارد که دست به این اقدام شوم و ناشایست زدند که باید پاسخگوی این جنایت خود باشند.

وی با بیان این که شیخ نمر در راستای ترویج اسلام ناب محمدی گام برداشته و در این راستا اهتمام شایسته ای داشته است، گفت: آل سعود با اعدام این شیخ انقلابی دست به جنایت عظیمی زده که نشانگر درماندگی این رژیم است.

حجت الاسلام رحمانی آملی خاطرنشان کرد: ضرورت دارد کشورهای اسلامی واکنش درست و شایسته ای نسبت به جنایت های آل سعود داشته که جهان اسلام در راستای مقابله با این اقدامات وظیفه مهمی برعهده دارد.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که اعدام شیخ نمر عواقب بسیار بدی برای آل سعود خواهد داشت که دست به اقدامی بی تدبیرانه زدند، گفت: ضرورت دارد همگان عکس العمل شایسته ای نسبت به این اقدام مغرضانه و ظالمانه آل سعود صورت دهند.

وی خاطرنشان کرد: این جنایت پس از چندین مرتبه تعویق درست در ایام هفته وحدت و میلاد پیامبر گرامی اسلام رخ داد که می توان دست آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی را در برهم زدن وحدت مسلمانان به وضوح مشاهده کرد.

امام جمعه آمل خاطرنشان کرد: آل سعود آثار این جنایت را در آینده می بیند و هیچ وقت فراموش نمی شود که به لطف الهی خون شیخ نمرها زمینه نابودی آن ها را فراهم می کند.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران ضمن دعوت همه مسلمانان بر اعتراض به این اقدام ظالمانه تصریح کرد: دوری از شعارهایی بر ضد برادران اهل سنت و حفظ وحدت و یکپارچگی حول محور ولایت فقیه از ضروریات است.

وی با بیان این که آل سعود در راستای تحقق سیاست های ایادی استکباری گام برمی دارد، گفت: آل سعود همواره نقش مهمی در حمایت از گروه های تکفیری داشته و به دنبال تحقق خواسته های مستکبران است که تلاش های بسیاری در این راستا صورت می دهد.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران خاطرنشان کرد: باید با وحدت و همدلی برای مقابله با هجمه های دشمنان گام برداریم تا آن ها نتوانند دست به هر اقدامی بزنند که در این عرصه نیازمند همگرایی و همدلی بیش از پیش کشورهای اسلامی هستیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0