معاون راهبردی و رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه منصوب شدند
24 اردیبهشت 1391 ، دیدگاه 0
آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه با صدور احکامی محمدباقر ذوالقدر را به عنوان معاون راهبردی و حجت الاسلام و المسلمین سیداسماعیل خطیب را به عنوان رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار قضایی فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی قوه قضائیه، آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه با صدور احکامی محمدباقر ذوالقدر را به عنوان معاون راهبردی و حجت الاسلام و المسلمین سیداسماعیل خطیب را به عنوان رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه منصوب کرد. 

در حکم رییس قوه قضائیه به محمدباقر ذوالقدر آمده است:

نظر به سوابق و تجربیات ارزنده، بدینوسیله جنابعالی را بعنوان معاون راهبردی قوه قضاییه منصوب می‌کنیم. نظر به اهمیت برخورداری از برنامه و داشتن هدف روشن و راهبردهای دقیق در پیشبرد امور و پیگیری آنها، امید است با لحاظ سند چشم‌انداز جمهوری اسلامی ایران، سیاست‌های کلی نظام و تکالیف قوه قضاییه در برنامه پنجساله پنجم توسعه نسبت به پیگیری روند تشکیل این معاونت و فعال‌سازی آن اقدام نمایید.توفیقات روزافزون شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند متعال مسألت دارم. ضمناً با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم انجام وظیفه نمایید.

همچنین در حکم انتصاب حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب به عنوان رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه نیز آمده است:

نظر به سوابق و تجربیات ارزنده، جنابعالی را به عنوان رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه منصوب می‌کنیم. امید است با تلاش و جدیت و استفاده از ظرفیت و همکاری کارکنان خدوم مرکز نسبت به ارتقاء کیفی این مجموعه خصوصاً در جهت پیشگیری از آسیب‌ها در بخش‌های مختلف قوه قضاییه همت گمارید. توفیقات روزافزون شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند متعال مسألت دارم. ضمناً از خدمات و تلاش‌های جناب آقای جهانگیر در دوره مسئولیت در حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه تقدیر و تشکر می‌کنیم.

رئیس قوه قضائیه همچنین اصغر جهانگیر رئیس سابق مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه را به عنوان مشاور رئیس قوه قضاییه و بازرس ویژه منصوب کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0