مراسم تجلیل از دانش آموزان نمونه فرزندان کارکنان شورای شهر ، شهرداری آمل و سازمان های وابسته
9 دی 1394 ، دیدگاه 0
مراسم تجلیل از دانش آموزان نمونه فرزندان کارکنان شورای شهر ، شهرداری آمل و سازمان های وابسته

مراسم تجلیل از دانش آموزان نمونه فرزندان کارکنان شورای شهر ، شهرداری آمل و سازمان های وابسته در سالن آمفی تئاتر شهرداری آمل که با حضور رئیس شواری اسلامی شهر آمل ، شهردار آمل ، معاونین شهرداری آمل ، مدیران عامل سازمانهای وابسته ، مسئولین دوایر و کارکنان شهرداری آمل برگزار شد .

 

اسدا... تورنگ رئیس شورای اسلامی شهر آمل ضمن قدردانی از والدین مخصوصا مادران عزیز که در منزل برای تعلیم و تربیت فرزندان در طول روز ، زمانی که پدران آنان مشغول خدمت رسانی به شهروندان هستند تلاش می کنند گفت : آینده شهر به دوش شما عزیزانی است که امروز در سنگر مدرسه مشغول تحصیل و کسب علم هستید و امیدوارم دانش آموزان عزیز قدر والدین خود را بدانند و تلاش کنند تا نام آنها را در سطح کشور در رتبه های بالاتر ببینیم .

رئیس شورای اسلامی شهر آمل ادامه داد : از والدین خصوصا مادران عزیز که در منزل برای تعلیم و تربیت فرزندان در طول روز ، زمانی که پدران آنان مشغول خدمت رسانی به شهروندان هستند تلاش می کنند قدردانی می نمایم .

وی افزود : در کشوری زندگی می کنیم که جوانان غیور ما برای دفاع از مرز و بوم کشور جانشان را نثار می کنند و حتی در کشور های اسلامی با استکبار جهانی در حال مبارزه هستند و جانشان را در طبق اخلاص نهادند ، ما هم وظیفه داریم به مردم خدمت صادقانه کنیم تا خدای ناکرده شرمنده این عزیزان و شهدای گرانقدر نشویم .

تورنگ با بیان اینکه آمل شهر تاریخی و بزرگی است و خدمت کردن در این شهر با ارزش است گفت : بودجه شهرداری از محل پرداخت عوارض شهروندان تامین می شود بنابراین باید کاری کنیم تا مردم از ما راضی باشند زیرا رضایت مردم آینده فرزندان ما را تضمین خواهد کرد .

وی تصریح کرد : آینده شهر به دوش عزیزانی است که امروز در سنگر مدرسه مشغول تحصیل و کسب علم هستند و امیدوارم دانش آموزان عزیز قدر والدین خود را بدانند و تلاش کنند تا نام آنها را در سطح کشور در رتبه های بالاتر ببینیم .

در پایان این مراسم از ۱۵۰ دانش آموز نمونه فرزندان کارکنان شورای اسلامی شهر ، شهرداری آمل و سازمان های وابسته شهرداری با اهداء لوح تقدیر و هدایا تجلیل بعمل آمد .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0