یوسفیان ملا پس از ثبت نام در انتخابات مجلس:
3 دی 1394 ، دیدگاه 0
تشریح فعالیت ها و برنامه های اولویت دار در مسیر پیشرفت و توسعه آمل +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، دکتر عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی پس از ثبت نام در ستاد انتخابات فرمانداری ویژه آمل در جمع خبرنگاران تصریح کرد: مجلس نهم دریافت که باید خواستگاه مردم باشد و در حمایت از دولت و برنامه های آن اکثر قریب به اتفاق نمایندگان نظر مثبت دارند.

وی با تاکید بر این که دولت و مجلس باید در بخش اشتغال برنامه ریزی کنند تصریح کرد: با آوردن پروژه های ملی می توانیم اشتغال منطقه ای ایجاد کنیم که این امر در شهرستان آمل محقق شده و در حال انجام است ولی حل مشکل اصلی اشتغال باید در سطح کشور صورت گیرد.

یوسفیان ملا تصریح کرد: مجلس دهم باید با دولت در خصوص رفع مشکلات اشتغال همکاری لازم و شایسته را داشته باشد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با بیان این که ایجاد زیرساخت های لازم از جمله برنامه های ما برای اشتغال و رفع مشکلات بوده است، گفت: بسیاری از زیرساخت ها داریم که شاید به چشم نیاید که از جمله آن راه اندازی دفتر گمرک است.

وی ادامه داد: هیچ روستایی در منطقه ما بدون گاز نیست و در لاریجان نیز تمام تلاش این است تا پایان سال اگر اتفاقی رخ ندهد مشعل گاز روشن شود که وقتی گاز به لاریجان برسد بستر اشتغال فراهم می شود و برق را نیز به مناطق مختلف لاریجان رساندیم.

یوسفیان ملا با بیان این که ما باید در دوره آینده به دنبال به ثمر رساندن پروژه های خود باشیم، تصریح کرد: در سفر ریاست جمهوری به مازندران از 991 میلیارد تومان ، 670 میلیارد به جاده هراز اختصاص پیدا کرده که این رقم برای یک پروژه در سطح کشور بی نظیر است.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با اشاره به این که بیمارستان ما به بار نشسته و سد در حال اجرایی شدن است، گفت: آگهی ها برای جذب پیمانکار قطعات مختلف مترو در حال انجام است که امیدواریم آن را مانند جاده هراز قطعه بندی کنیم.

وی با تاکید بر این که تا حال چیزی را نگفتیم تا خدایی نکرده خلاف آن ثابت شود، افزود: آمل باید دارای فرودگاه شود که هیچ وقت این گونه قول نمی دادم ولی این مساله حتمی است که رقم خواهد خورد.

یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: منطقه ویژه اقتصادی آمل در مرحله پایانی قرار دارد و فرمانداری آمل ویژه شد که ابلاغ فرماندار و معاونین اصلاح شده و باید چارت پرسنل و ادارات ابلاغ شود.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس ادامه داد: برای دو پروژه کلنگ نزدیم که یکی پروژه ساری به رشت که از کناره می گذرد و دارای ردیف و بودجه است که از ساری شروع می شود و از کناره نرسیده به بابلسر سمت آمل می آید و دوباره به سمت کناره دریا محموآباد برمی گردد.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه آمل به سمت رشت از آمل به سمت ساری باید به لطف الهی به سرعت شروع شود.

یوسفیان ملا با بیان این که پروژه دیگر پروژه خزرآباد به آمل است، گفت: الان برای رفتن به ساری دارای مشکلات ترافیک هستیم که این پروژه در کتابچه بودجه سال 94 قرار دارد و در پیش نویس سال 95 نیز آمده است که حدود بیش از 10 کیلومتر مسیر ما به مرکز استان نزدیکتر می شود.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس خاطرنشان کرد: مصوبه از دولت داریم تمام راه هایی که منتهی به آمل می شود باید چهاربانده شود که پروژه های ما یکی پس از دیگری در حال انجام است که برای محور ولیسده آگهی چهاربانده کردن آن صورت گرفته و مسیر آمل به سرخرود از مسیر رودبار هرازپی چهاربانده می شود.

وی خاطرنشان کرد: برای زباله آمل در گذشته 450 میلیون تومان برای مطالعات داده شد که 3 میلیارد دیگر هم داده شده که تقریبا آمدن پیمانکار قطعی است و خرداد ماه را زمان آغاز پروژه زباله سوز آمل اعلام کردند.

یوسفیان ملا ادامه داد: در حوزه عمران شهری علاوه بر پل های دوراهی امامزاده عبدالله(ع)، پلیس راه سابق و اوجی آباد، شهرداری زمین میدان هزارسنگر را تحویل وزارت راه و شهرسازی داده است تا پل عظیم با بودجه اولیه 14 میلیارد با بودجه ملی صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: ما در تلاش هستیم با جدیت طرح هادی را در روستاهای سطح شهرستان آمل به اتمام برسانیم.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0