یوسفیان ملا در نطق میان دستور مجلس تاکید کرد:
29 آذر 1394 ، دیدگاه 0
ضرورت اتخاذ تدابیر اساسی برای رفع بیکاری / نبود عزم و اراده قوی برای مبارزه با فساد اقتصادی / اجرای هر چه سریعتر قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان صورت گیرد / مسئولان نسبت به حل مشکل مرغداران منطقه توجه کنند

 

کمال نیوز: عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، از نبود عزم و اراده قوی برای مبارزه با فساد اقتصادی در کشور انتقاد و تصریح کرد: هر چند تشکیل ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در این خصوص می تواند حرکت مناسبی باشد ولی تا مادامی که عزم جدی برای مقابله با فساد نداشته باشیم، اگر صدها و ده ها ستاد هم تشکیل دهیم فساد در کشور ریشه کن نخواهد شد.

عزت‌الله یوسفیان‌ملا در جلسه علنی امروز (یک‌شنبه 29آذرماه) در نطق میان دستور خود با اشاره به مطالبه جدی مقام معظم رهبری از سران سه قوه برای مبارزه با فساد اقتصادی،‌ تصریح کرد: همانطور که مقام معظم رهبری به سران سه قوه برای مقابله با فساد اقتصادی امر فرمودند، لازم است سران سه قوه همکاری لازم را برای رفع فساد اقتصادی در کشور داشته باشند چون این کار به تنهایی از عهده یک نهاد خارج است و نتیجه ای ندارد.

نماینده مردم آمل و لاریجان درمجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: البته بهتر است مسئولان در خصوص مبارزه با فساد اقتصادی به صورت جدی مسئولیت پذیر باشند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با انتقاد از وضعیت نامناسب معیشتی کارگران در کشور بر ضرورت توجه بیشتر به وضعیت معیشتی آنها در بودجه 95 تاکید کرد.

یوسفیان ملا با انتقاد از معضل بیکاری در کشور، تصریح کرد: لازم است تدابیر اساسی برای رونق اشتغال جوانان درکشور اندیشیده شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اجرای هر چه سریعتر قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان را ضروری خواند و افزود: برای بهبود وضعیت معیشتی بازنشستگان ضروری است قانون مذکور هر چه سریعتر اجرا شود.

وی خواستار توجه بیشتر به وضعیت معیشتی کارکنان دولت به خصوص فرهنگیان شد و گفت: اگر امروز فکری به حال وضعیت معیشتی این قشر نشود فردا دیر است و باید منتظر پیامدهای ناشی از بی توجهی باشیم.

نماینده مردم آمل از مسئولان خواست تا نسبت به حل مشکل مرغداران این منطقه توجه کنند و گفت:‌ انتظار می‌رود تسهیلات مستقیم و کم بهره برای کشاورزان که تلاش می‌کنند در محصولاتی مانند برنج به خودکفایی برسند اختصاص یابد.

این نماینده مردم در مجلس نهم بر ضرورت رفع دغدغه های سهامداران پدیده شاندیز و احقاق حق آنها تاکید کرد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0