توزیع 957 عدد مرغ آماده طبخ بین ایتام تحت حمایت کمیته امداد آمل
15 آذر 1394 ، دیدگاه 0
توزیع 957 عدد مرغ آماده طبخ بین ایتام تحت حمایت کمیته امداد آمل

 

کمال نیوز: مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) آمل گفت: تعداد 957 عدد مرغ آماده طبخ با ارزش 114 میلیون و 840 هزار ریال به مناسبت اربعین حسینی از سوی یکی از خیران بین ایتام تحت حمایت این نهاد توزیع شد.


غلام‌رضا علی‌پور امروز اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) یکی از نهادهای حمایتی بوده که امروزه در حال خدمت‌رسانی به نیازمندان، مستمندان و ایتام جامعه اسلامی است.


وی افزود: به مناسبت ایام سوگواری اربعین حسینی تعداد 957 عدد مرغ آماده طبخ با ارزش 114 میلیون و 840 هزار ریال از سوی یکی از خیران بین ایتام تحت حمایت توزیع شد.


مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) آمل تصریح کرد: آمل از شهرهای شاخص در حمایت از نیازمندان است که مردم آن در یاری‌رسانی به همنوعان از هم سبقت می‌گیرند.


این مسئول با اعلام اینکه تعداد 600 یتیم در آمل تحت حمایت کمیته امداد هستند، خاطرنشان کرد: تعداد 2 هزار و 500 حامی آملی از ایتام حمایت می‌کنند.


علی‌پور با اشاره به اینکه از سال‌های گذشته تاکنون یتیمی در این شهرستان بدون حامی نیست، بیان کرد: میزان درآمد ایتام به صورت ماهانه میزان 100 هزار تومان است که از سوی خیران و حامیان پرداخت می‌شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0