3800نسخه «مفاتیح الحیات» به نمایشگاه کتاب رسید/عرضه 1800نسخه در روز آخر
22 اردیبهشت 1391 ، دیدگاه 0
مدیر مرکز بین المللی نشر «اسراء» از عرضه 3 هزار و 800 نسخه از کتاب «مفاتیح الحیات» در روز نهم نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: یک هزار و 800 نسخه دیگر این اثر فردا در نمایشگاه عرضه می شود.

مصطفی امرائی مدیر مرکز بین‌المللی نشر «اسراء» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: چند روز گذشته همه نسخه‌های کتاب «مفاتیح الحیات» آیت الله جوادی آملی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به فروش رسیده است.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه فردا آخرین روز از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بوده انتشارات «اسراء» 3 هزار و 800 نسخه از کتاب «مفاتیح الحیات» را منتشر کرده که هم اکنون بیش از نیمی از آن به فروش رسیده است.

امرائی ادامه داد: انتشارات اسراء فردا یعنی در آخرین روز از بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران یک هزار و 800 نسخه از کتاب «مفاتیح الحیات» را منتشر و در این نمایشگاه به علاقمندان ارائه می‌کند.

وی افزود: چاپ سوم کتاب «مفاتیح الحیات» با تیراژ 15 هزار نسخه به زودی منتشر و روز دوشنبه به همه کسانی که خرید این کتاب را سفارش داده بودند، ارائه می‌شود.

مدیر مرکز بین المللی نشر اسراء گفت: تاکنون این انتشارات سفارش های گوناگونی برای خرید کتاب «مفاتیح الحیات» داشته است که تقریبا سفارشات به 40 هزار نسخه می رسد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0