رییس فراکسیون حقوق بشر مجلس مطرح کرد:
8 آذر 1394 ، دیدگاه 0
ایران اسلامی به برکت خون شهدا امن‌ترین کشور جهان است / نسبت های ناروای غرب به خودشان برگشت کرد

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، عزت الله یوسفیان ملا، رییس فراکسیون حقوق بشر مجلس در همایش بزرگ دولت و ملت، همدلی و همزبانی که در روستای تمسک عطایان بخش دشت سر آمل برگزار شد با بیان این که خاورمیانه و جهان در شرایط خاصی قرار دارد، گفت: مشکلات و درگیری های بسیاری همیشه در منطقه حکفرما بوده است.

نماینده مردم آمل در مجلس خاطرنشان کرد: اروپایی ها در گذشته بیان می کردند ایران کشور امنی نیست و نمی توان در آن سرمایه گذاری ولی آنچه به ما نسبت دادند به خودشان برگشت کرده است.

وی با بیان این که وقایع و حوادثی در فرانسه رخ می دهد و خرابکاری هایی در این کشور صورت می گیرد، بیان داشت: در این کشور چندین حادثه رخ داده و از نظر امنیتی با مشکل مواجه است.

یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: به لطف خداوند متعال صدای انفجار در ایران اسلامی نمی شنویم ولی امنیت اروپا از مرز هشدار گذشته و در شرایط مناسبی قرار ندارند.

نماینده مردم آمل در مجلس با بیان این که شهدا با نثار جان های پاک خود زمینه اعتلای نظام اسلامی را فراهم کردند، گفت: امنیت و آرامش کشورمان مرهون رشادت های این عزیزان است که باید قدردان شهدا باشیم.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس تصریح کرد: جنگ تحمیلی متعلق به قشر خاصی نیست و همه مردم در طول سال های دفاع مقدس در دفاع از نظام اسلامی سهیم بوده و تلاش های ارزشمندی صورت دادند.

وی خاطرنشان کرد: کسی نمی تواند بگوید ما متولی جنگ تحمیلی هستیم و این دلاورمردهای و ایثارگری ها برای همه است که عده ای نیز در دفاع از نظام اسلامی پیشتاز و پیشگام بودند.

  رییس فراکسیون حقوق بشر مجلس با بیان این که ایران اسلامی امن ترین کشور جهان است، گفت: امروز به برکت خون های پاک شهدا در امنیت ارزشمندی قرار داریم که ضرورت دارد پاسدار و قدردان نظام اسلامی و شهدای گرانقدر خود باشیم.

یوسفیان ملا با اشاره به این که مردم ما شایسته بهترین خدمات و فعالیت ها هستند، بیان داشت: مردم ما حق و لیاقت بسیاری دارند که مدیران باید از ظرفیت های موجود برای توسعه و عمران و رفع مسائل و مشکلات موجود بهره گیری کنند.

نماینده مردم آمل در مجلس خاطرنشان کرد: ضرورت دارد از همه توان برای خدمت شایسته به مردم بهره گیری کرده و تلاش های شایسته ای در این عرصه صورت دهیم که امری ضروری و مهم است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0