سیامک سلامت پور تاکید کرد:
7 آذر 1394 ، دیدگاه 0
تشکیل کمیته کارآفرینی و کاریابی در مرکز کارشناسان رسمی دادگستری مازندران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران باتفاق همراهان و نمایندگان اداره کل راه و شهرسازی مازندران در اتاق فکر مرکز کارشناسان رسمی دادگستری مازندران حضور پیدا کردند.

 سیامک سلامت پور رییس هیئت مرکز کارشناسان رسمی دادگستری مازندران با تبریک انتصاب آقای محمدحسن بهادری به سمت مدیرکل ثبت اسناد و املاک مازندران گفت: در گذشته با مدیران کل ثبت اسناد و املاک مازندران با هم تعاملاتی بسیار خوبی داشتیم و حضور آقای بهادری در این جلسه فصل جدیدی در همکاری باز می کند.

وی با بیان اینکه ثبت اسناد و املاک و کارشناسان رسمی دادگستری هر دو از یک مجموعه می باشند خاطرنشان کرد: در سالی که بنام دولت و ملت، همدلی و همزبانی می باشد برگزاری چنین جلساتی با مدیران کل استانی در راستای منویات مقام معظم رهبری می باشد که بتوانیم با هم اندیشی برای پیشبرد اهدافمان برنامه ریزی کنیم.

 سلامت پور یادآورشد: همه اعضای کارشناسان رسمی دادگستری از تمام فیلترهای دادگستری عبور کردند و به عنوان نماینده دادگستری هستند که با خوش نامی در جامعه مشغول به فعالیت می باشند.

رییس هیئت مرکز کارشناسان رسمی دادگستری مازندران اظهارداشت: در مازندران بیش از 850 کارشناس رسمی دادگستری وجود دارد که در بین تمام استانهای شمالی بیشتر کارشناسان را دارد و به عنوان قطب تصمیم گیری محسوب می شود.

 سلامت پور ادامه داد: در سطح کشور بیش از 12 هزار کارشناس رسمی دادگستری وجود دارد که در سال 1379 مجموعه کارشناسان دادگستری با دستور آیت الله شاهرودی اجرایی شد که با 25 ماده و تبصره به تائید مجلس و شورای نگهبان رسیده است.

 وی عنوان داشت: امروز بسیار خرسند هستیم که پرونده بابک زنجانی را به کارشناسان رسمی دادگستری واگذار کردند که این برایمان بسیار با افتخاراست و نشان از آن دارد که افراد این مجموعه در حد توان بالایی قرار دارند.

وی راه اندازی کلاس های آموزشی با کیفیت بالا برای کارشناسان مازندران را از جمله برنامه های انجام شده در کانون کارشناسان رسمی دادگستری مازندران اعلام کرد و گفت: این کلاس ها در مازندران به شکلی مرتب و با کیفیت برگزار می شود تا کارشناسان ما هرچه بیشتر با فضای رسمی قوه قضاییه آشنا شوند.

رییس هیئت مرکز کارشناسان رسمی دادگستری مازندران بیان داشت: کارشناسان به عنوان بازوان توانمند قوه‌قضاییه هستند و تلاش داریم با همبستگی و تعالی برای توسعه فعالیت قضایی در استان گام برداریم.

سلامت پور با اشاره به تشکیل کمیته کارآفرینی و کاریابی برای اعضای مرکزگفت: این کمیته با حضور 25 نفر از اعضاء برای توانمندی سازی مجموعه می باشد که اعتقاد داریم چرخ باید حرکت کند و هرچه جلوتر برویم قدرت ما بیشترمی شود.

محمدحسن بهادری مدیرکل ثبت اسناد واملاک مازندران در این جلسه آمادگی خود را جهت همکاری اعلام نمود و اظهارداشت: برای تحقق اهداف باید اینگونه جلسات ادامه داشته باشد تا بتوانیم با شناسایی ظرفیت گامهای خوبی را برداریم.

مهدی یزدانی مهر خزانه دار مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه مازندران ادامه داد: تمام تلاش ما این است که کارها براساس قانون صورت گیرد و قطعا باید انتظار این را داشته باشیم که سنگ اندازی خواهیم داشت.

 وی افزود: ما به دنبال ارتقای آموزش کارشناسان هستیم که برنامه های مدونی را تهیه کردیم و خوشبختانه درچند نوبت در شهرهای مختلف استان برگزار شد که دستاورد بسیار خوبی را داشته است.

خزانه دار مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه مازندران با اشاره به موفقیت آمیز بودن اولین همایش مرکز در سال گذشته ادامه داد: امسال هم قصد داریم تا این همایش با قدرت بیشتر برگزار شود که شاهد حضور مقامات کشوری و کارشناسانی از استانهای همجوار باشیم که در حال رایزنی هستیم و بزودی برنامه های همایش اعلام خواهد شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0