«نورالدین پسر ایران» و «دا» پرفروش‌ترین آثار غرفه‌های سیار سوره مهر
21 اردیبهشت 1391 ، دیدگاه 0
با توجه به اینکه برخی از بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب از بالا بودن قیمت «نورالدین پسر ایران»، «دا» و «پایی که جا ماند» گله مند هستند اما همچنان این آثار در کانکس‌های سوره مهر پرفروش‌ترین است.

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا» کتاب «نورالدین پسر ایران»، «دا» و کتاب «پایی که جا ماند» همچنان جزو پرفروش‌ترین آثار انتشارات «سوره مهر» به شمار می‌روند.

انتشارات «سوره مهر» با چاپ دوازدهم کتاب «نورالدین پسر ایران» نوشته «معصومه سپهری» روانه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کرد که به دلیل استقبال خوب مخاطبان کتاب «نوالدین» در این نمایشگاه به چاپ سیزدهم رسید.

کتاب «دا» نوشته «سیده اعظم حسینی» نیز دیگر اثر پر فروش این انتشارات است که چاپ یکصد و چهل و هشتمین آن در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به مخاطبان ارئه می شود.

انتشارات «سوره مهر» چاپ هفدهم کتاب «پایی که جا ماند» را که یادداشت‌های روزانه «سیدناصر حسینی پور» از دوران اسارت است را در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با ارائه 10 درصد تخفیف ارائه می کند.

انتشارات «سوره مهر» علاوه بر غرفه‌ای در داخل شبستان به ایجاد کانکس‌هایی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران پرداخته و آثار دفاع مقدسی و پرفروش و پرمخاطب خود را در آن به فروش می‌رساند.

یکی از این کانکس‌ها در ابتدای مصلی امام خمینی (ره) و در نزدیک درب متروی شهید بهشتی قرار دارد که بازدیدکنندگان با برای حضور در بیست و پنجمین نمایشگاه کتاب تهران این غرفه را پس از گذشت دقایقی بسیار کوتاه، مشاهده می کنند.

با توجه به اینکه مقام معظم رهبری بیانات گرانقدری را در کتاب «نورالدین پسر ایران» به یادگار گذاشته اند استقبال بازدیدکنندگان برای خرید این اثر بسیار است به طوری که برخی از مخاطبان از گرانی قیمت این کتاب ابراز نگرانی کرده و از فروشندگان تقاضای تخفیف بیشتری را دارند اما با وجود اینکه کتاب «نورالدین پسر ایران» و «دا» در دفعات مختلف تحجدید چاپ شده است و از قیمت نسبتاً بالایی نیز برخوردار بوده اما همچنان مخاطبان خاص خود را دارد.

به گفته یکی از فروشندگان کانکس انتشارات «سوره مهر» استقبال بازدیدکنندگان از کتاب های «پایی که جا ماند»، «دا» و «نورالدین پسر ایران» بسیار بوده به ویژه در ایام تعطیل یعنی روزهای پنجشنبه و جمعه این آثار از فروش قابل توجهی برخوردار هستند.

وی معتقد است که برخی از علاقه مندان به خرید کتاب «نورالدین پسر ایران» از توان بالای خرید برخوردار نبوده و برای خرید این اثر نیازمند ارائه تخفیفات بیشتری هستند که بنده با گفت وگوهایی با مسئولان این انتشارات برخی از آثار پرفروش را با تخفیفات بالای 10 درصد ارائه کرده ام.

سیدمراغه ای بیان می کند: یکی از جالب ترین اتفاقاتی که در این نمایشگاه برایم اتفاق افتاده است این بوده که خانمی کتاب «دا» را در ماه‌های پیش خریداری کرده بود اما به دلیل نبودن فصل سیزدهم این اثر آن را به نمایشگاه آورده و انتشارات «سوره مهر» آن را با چاپ جدید تعویض کرده است.

وی اضافه می کند: در کانکس انتشارات «سوره مهر» که خارج از شبستان امام خمینی (ره) واقع شده است هر روزه حدود 16 _ 17 کتاب «نورالدین پسر ایران»، 19 _ 20 نسخه از کتاب «دا» و 10 _ 11 اثر از «پایی که جا ماند» به فروش می رسد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0