تمرینات آماده‌سازی والیبال کاله مازندران آغاز شد
21 اردیبهشت 1391 ، دیدگاه 0
تمرینات آماده‌سازی والیبال کاله مازندران برای حضوری مقتدرانه در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا از صبح امروز در آمل آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، از صبح امروز تمرینات آماده‌سازی والیبال کاله مازندران در 2 نوبت صبح و عصر آغاز شده است.

به گفته مسئولان باشگاه ورزشی کاله مازندران این تیم در تمرینات صبح خود کارهای بدنسازی و وزنه را در دستور کار قرار داده و برای تمرینات بعداز ظهر نیز کارهای گروهی، تکنیک و تاکتیک‌های تیمی و بازی‌های تمرینی در برنامه گنجانده شده است.

در نخستین تمرین کاله مازندران تعدادی از بازیکنان لیگ برتری به همراه بخشی از والیبالیست‌های کاله جوان تیم لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور با هم به تمرین و کار گروهی مشغول شدند که در بین بازیکنان حضور چهره‌هایی همانند عبدالرضا علیزاده، عادل غلامی، وحید سیدعباسی، فرهاد نظری افشار، آرش صادقیانی و مهدی رنجبر بیشتر جلب توجه می‌کرد.

نادی، معروف، زرینی، قرا و محمودی دیگر بازیکنان ملی‌پوش کاله مازندران هم‌اکنون در اردوی تیم ملی والیبال کشورمان به سر می‌برند تا خود را برای مسابقات گزینشی المپیک 2012 لندن آماده کنند.

براساس برنامه تمرین کاله مازندران، تمرینات بدنسازی، آمادگی جسمانی و وزنه این تیم در سالن ورزشی نشاط دنبال می شود و کارهای تیمی و تاکتیک‌های گروهی نیز در سالن تمرین باشگاه کاله و سالن 2 هزار نفری پیامبر اعظم(ص) پیگیری خواهد شد.

قهرمان لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشورمان در سال 1390 برای حضوری مقتدرانه در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا که از دهم تیر ماه سال جاری به میزبانی شانگهای چین برگزار می‌شود خود را آماده می‌سازد.

این تیم که به عنوان تنها نماینده مازندران سومین حضور خود در لیگ برتر والیبال مردان باشگاه‌های کشورمان را تجربه کرده است در دو دوره نخست حضور خود به مقام سومی دست یافته و شگفتی‌ساز این رقابت‌ها لقب گرفت ولی سال گذشته در سومین تجربه خود توانست با بازیکنان کهکشانی خود به عنوان قهرمان لیگ برتر والیبال جواز مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا را کسب کند.

کاله مازندران هم اکنون به عنوان نماینده ایران اسلامی به مسابقات باشگاه‌های آسیا می‌رود تا نماینده شایسته‌ای برای والیبال کشورمان باشد.

در کادر مربیگری این تیم بهروز عطایی به عنوان سرمربی تمرینات بازیکنان را زیر نظر دارد و در کنار او مربیانی همانند ابوالقاسم نائیجی و محمد شریعتی به همراه حسن منصوری سرپرست تیم کاله برای آمادگی هرچه بیشتر بازیکنان فعالیت دارند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0