دشت اول آملی ها/ والیبال کاله به اوج می نگرد
30 مهر 1394 ، دیدگاه 0
دشت اول آملی ها/ والیبال کاله به اوج می نگرد

آمل - تیم والیبال کاله اولین برد را در حالی در لیگ برتر والیبال سال جاری دشت کرده است که این تیم سودای قهرمانی دارد.

مسابقات لیگ برتر والیبال کشور یک‌هفته‌ای است که شروع‌شده است و مازندران نیز امسال با تیم کاله آمل سودای قهرمانی در این لیگ را دارد.

مازندران با داشتن استعدادهای خوب در رشته والیبال مهد این رشته در کشور به شمار می‌رود و بازیکنان خوبی از این استان در گروه‌های دیگر کشور حضور دارند.

باشگاه کاله آمل که خردادماه سال قبل اعلام کرده بود دیگر تیمداری نمی‌کند و با این تصمیم شوکی به والیبال ایران وارد کرده بود، امسال با رایزنی‌های صورت گرفته به گردونه لیگ بازگشت و شروع مقتدرانه‌ای را در این فصل داشته است.

«والیبال کاله آمل» عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر والیبال و قهرمانی جام باشگاه‌های آسیا را در کارنامه خود دارد و کاله در سال ۱۳۹۲ نخستین بار به رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های جهان ۲۰۱۳ راه یافت.

کاله ای‌ها در اولین دیدار برابر گوهر کویر زاهدان در چارچوب هفته نخست لیگ برتر والیبال ایران در سالن پیامبر اعظم آمل به مصاف هم رفتند و این تیم را سه ست متوالی شکست داد.

در ست اول این دیدار دوتیم تا امتیاز ۱۰ پای به‌پای هم پیش رفتند و در ادامه اسپک های سعید شیرود و رضا قرا سبب فاصله گرفتن کاله از نماینده زاهدان شد که درنهایت نماینده مازندران با نتیجه ۲۵ بر ۱۵ بر حریف خود غلبه کرد و در ست دوم آملی‌ها هماهنگ‌تر ظاهر شدند و با دفاع‌های منسجم خود در خاتمه توانستند با امتیاز  ‌۲۵ بر ۱۶ نماینده زاهدان را شکست دهند.

در ست سوم بهروز عطایی ، حمزه زرینی، صابر نریمان و آرمین رنجبر را به میدان آورد و در این ست کاله ای‌ها با درخشش حمزه زرینی و آرمین رنجبر با امتیاز ۲۵ بر ۱۵  نماینده زاهدان را شکست دادند.

فرهاد عادلی، علی تقی نژاد، رضا خداپرست، سروش معصومی، رسول دلپسند، امیرگلریز و علی‌اصغر میرحسینی بازیکنان اولیه تیم گوهرکویرزاهدان بودند،.  یزدان پناه و حامد صادقی به‌عنوان داوران اول و دوم و اسماعیل صباغ نظارت براین بازی را بر عهده داشت.

بازی های ابتدایی لیگ سخت است

بهروز عطایی سرمربی تیم کاله مازندران در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه بازی‌های ابتدایی لیگ برتر بازی‌های سختی بوده است، بیان داشت: بازیکنان تیم کاله بازی قابل قبولی مقابل زاهدان ارائه دادند و  نماینده زاهدان خیلی دیر به لیگ برتر ملحق شد  و از عدم هماهنگی میان بازیکنان برخوردار بود.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران ادامه داد: تمامی بازیکنان تیم والیبال کاله آماده بودند اما علی شفیعی با مصدومیت جزئی مواجه بود.

عطایی با اشاره به بازی هفته آینده مقابل متین صالحین ورامین، اذعان داشت: قطعاً بازی سختی  پیش روداریم ومطمئنا هر تیم که اشتباهات کمتری داشته باشد در آن بازی پیروز می‌شود.

علی‌اصغر نائینی سرمربی تیم والیبال گوهر کویر زاهدان نیز در گفتگو باخبرنگار مهر گفت: هفته پیش این تیم را برای لیگ برتر بستیم و تنها با سه جلسه تمرین مقابل کاله قرار گرفتیم.

وی بابیان اینکه پاسور اصلی تیم هفته آینده به گوهر کویر زاهدان اضافه می‌شود، بیان داشت: از تیم بسیار راضی هستم مطمئناً  به اهدافمان خواهیم رسید.

سرمربی تیم والیبال گوهر کویر زاهدان تصریح کرد: امسال همانند سال‌های گذشته بودجه زیادی نداریم و سعی خواهیم کرد تا در لیگ برتر ماندگار شویم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0