معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خبر داد:نایب قهرمانی تیم جودوی کارگران مازندران در مسابقات قهرمانی کشور
27 مهر 1394 ، دیدگاه 0
نایب قهرمانی تیم جودوی کارگران مازندران در مسابقات قهرمانی کشور

شهرام ابراهیمیان مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از نایب قهرمانی تیم جودوی کارگران مازندران در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل، شهرام ابراهیمیان معاون اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در گفتگویی با اشاره به اهداف مهم توجه به کارگران در موضوع ورزش اظهار داشت: مهمترین اهداف ورزش کارگری، فعالیتهای منظم و اصولی و توسعه و ترویج رشته های مجاز ورزشی کارگری در واحدهای تولیدی و کارگری و اشاعه فرهنگ جوانمردی ، پهلوانی ، قهرمانی در جامعه هدف و بالا بردن قابلیتهای جسمانی و روحی کارگران و توسعه همگانی کردن ورزش در میان اقشار مختلف جامعه کارگری به منظور ارتقا سلامت عمومی و افزایش بهره وری در واحدهای تولیدی ، خدماتی ، کشاورزی  است .

 

وی افزود: جهت گیری های اساسی و تاثیر گذار مسئولان مرتبط  در بخش ورزش کارگری ، زمینه ساز پویایی و رشد ورزش این قشر زحمتکش  کشور می باشد که امروزه کارکردها و نتایج بی بدیل ورزش در ابعاد اجتماعی ، تربیتی ، اقتصادی و سلامتی بر همگان محرز و اشکار است .

 

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران  خاطرنشان کرد: در همین راستا این اداره کل جهت ترغیب و تشویق و ایجاد انگیزه در میان اقشار مختلف جامعه کارگری از هرگونه کمک و مساعدت به ورزش کارگران دریغ نمی ورزد زیرا به ایجاد انگیزه و بالا بردن بهره وری در جامعه هدف اعتقاد ویژه ای دارد.

 

 

ابراهیمیان بیان داشت: مازندران یکی از بهترین استان ها در زمینه ورزش کارگری می باشد که همیشه در این زمینه پیشرو بوده است.

 

گفتنی است، بیست و نهمین دوره مسابقات جودوی قهرمانی کارگران کشور که به میزبانی استان خراسان شمالی در شهرستان بجنورد آغاز شده بود، با قهرمانی میزبان به پایان رسید. این دوره از مسابقات با حضور ۹۰ ورزشکار از ۲۲ استان کشور  برگزار شد که در نهایت خراسان شمالی با ۵ طلا و ۲ برنز به مقام قهرمانی رسید، مازندران با ۲ طلا نایب قهرمان شد، تیم تهران هم با ۳ نقره و یک برنز به مقام سوم دست یافت.

 

نتایج به شرح ذیل می باشد:

در وزن ۶۶- کیلو گرم محمد محمدی بریمانلو از خراسان شمالی اول، عباس رستمی از تهران دوم مهدی کیوان پناه از خراسان رضوی و صداقت زاده از سمنان مشترکا سوم شدند.

در وزن ۱۰۰- کیلو گرم مجتبی کلانتریان از خراسان شمالی اول، مصطفی نیمروزی از خراسان رضوی دوم، میثم صادق نیا و محسن رضایی هر دو از تهران مشترکاً به مقام سوم دست یافتند.

در روز نخست این رقابت ها نیز نتایج ذیل بدست آمده بود:

در وزن ۶۰- کیلو گرم محمد حسین شیخ الاسلامی از مازندران اول، کیوان بهرامی از خوزستان دوم و علی مردانی و مرتضی خاکباز مشترکا مقام سوم٬ وزن ۷۳- کیلوگرم عباس یزدانی از خراسان شمالی اول، مهدی فیضی از خراسان رضوی دوم، سیاوش قمصری و بهادر محرمی مشترکا مقام سوم٬ وزن ۸۱- کیلوگرم الیاس علی اکبری از خراسان شمالی اول، بهزاد محرمی از قزوین دوم ومحمد حسن طالب بگی و امید مطیری مشترکا مقام سوم، وزن ۹۰- کیلو گرم یونس ولی زاده از خراسان شمالی اول، رضا محمد ویسی از تهران دوم، جواد مرادی و سید امید نوری جعفری مشترکا سوم، وزن ۱۰۰+ کیلو گرم مسعود حسن زاده از مازندران اول، محمد بلشلی از تهران دوم، حمید قلی و مسلم نوری مشترکا به مقام سوم دست یافتند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0