آیت‌الله نوری‌همدانی: حضرت آیت ‌الله خامنه‌ای فرمانده تمام مدافعان اسلام هستند
20 اردیبهشت 1391 ، دیدگاه 0
حضرت آیت‌الله نوری‌همدانی،‌ با تحسین مدیریت حضرت آیت‌الله خامنه ای مقام معظم رهبری از ایشان به عنوان فرمانده تمام مدافعان اسلام یاد کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، حضرت آیت‌‌الله حسین نوری ‌همدانی از مراجع تقلید، روز سه شنبه در دیدار سردار قاسم نصری فرمانده بصیرت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران،‌ برگزاری دوره‌های بصیرت را مهم و اقدامی ارزشمند و ستودنی توصیف کرد.

وی برگزاری این دوره‌ها در شهر مقدس قم را مهم خواند و گفت: مقام معظم رهبری نیز در این باره تاکیداتی داشته‌اند، برگزاری این دوره‌ها سبب تقویت بنیه‌های اعتقادی و اخلاقی و بصیرت‌افزایی شرکت کنندگان در دوره‌ها می شود.

این مرجع تقلید با بیان توصیه‌هایی به مسؤولان برگزاری دوره‌های بصیرت، ابرازداشت: بیانات علما و مراجع تقلید برای همگان آموزنده است، از این رو شما سعی کنید جزواتی از بیانات گردآوری شده علما و مراجع تقلید را در اختیار شرکت کنندگان قرار دهید.

حضرت آیت‌‌الله نوری ‌همدانی اضافه کرد: اگر بتوانید مجموعه‌ای از شرح حال زندگی و وصیت نامه شهدای انقلاب اسلامی در اختیار شرکت کنندگان در دوره های بصیرت قرار دهید بسیار مؤثر خواهد بود.

وی بیان داشت: مردم ایران اسلامی مردمی هستند که با فرهنگ جهاد و شهادت انس گرفته‌اند و هر شهر و استان کشور شهدای بسیاری را در راه دفاع از انقلاب و ارزش ها تقدیم کرده است.

این مرجع تقلید در ادامه از تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری تجلیل کرد و گفت: حضرت آیت‌الله خامنه ای فرمانده تمام مدافعان اسلام هستند و همه باید از ایشان تبعیت کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0