فروش «قلاده‌های‌طلا» از مرز سه میلیارد تومان گذشت
20 اردیبهشت 1391 ، دیدگاه 0
غلامرضا فرجی گفت: فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» با ۱۵ سالن به اکران خود ادامه می‌دهد و در مجموع فروش سینماهای تهران و شهرستان‌های این فیلم از مرز سه میلیارد تومان گذشت.

«غلامرضا فرجی» مدیر پخش حوزه هنری در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، گفت: فیلم سینمایی «قلاده‌های‌طلا» با 15 سالن به کار خود در اکران ادامه می‌دهد.

وی در ادامه افزود: آزادی، پردیس ملت، بهمن، مرکزی، شاهد، شکوفه، تماشا، پیام، جی، ققنوس، کیان، دهکده، فرهنگسرای بهمن و آسمان آبی سینماهای نمایش دهنده این فیلم هستند.

وی در ادامه در مورد آمار فروش «قلاده‌های طلا» به فارس، گفت: این فیلم در تهران به فروش 1 میلیارد و 265 میلیون تومانی دست پیدا کرد و در سینماهای شهرستان‌ها هم 1 میلیارد و 740 میلیون تومانی دست پیدا کرد و در مجموع سینماهای تهران و شهرستان‌ها از مرز سه میلیارد تومان گذشت.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا» که لقب سیاسی‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران را به خود اختصاص داده، به کارگردانی ابوالقاسم طالبی و تهیه‌کنندگی محمد خزاعی ساخته شده است و در آن بازیگرانی چون امین حیایی، محمدرضا شریفی‌نیا، علیرام نورایی، حمیدرضا پگاه و محمود عزیزی ایفای نقش می‌کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0