نماینده مردم آمل در مجلس مطرح کرد:
17 مهر 1394 ، دیدگاه 0
وجود 16 پروژه ملی در آمل / ایجاد مترو آمل تهران خواسته نمایندگان مردم مازندران در مجلس / 111 روستای آمل را جدا کردند و اعتراضی نشد / ضرورت توسعه قابلیت های شهرستان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس در مراسم افتتاح آسفالت طرح هادی روستای نظام آباد بخش دشت سر آمل اظهارداشت: وارد مجلس شدیم با توجه به سمت هایی که در دادگستری داشتیم مردم می گفتند چرا باید 6 بخش آمل با 111 روستا جدا شود که تلاش کردیم نیازها را به نقطه ای برسانیم و سپس به دنبال احقاق ظلم صورت گرفته برویم.

وی با بیان این که در مرحله اول باید قابلیت های شهرستان آمل را اضافه کنیم، بیان داشت: با گرفتن وام 44 میلیاردی گازرسانی آغاز و الان روستایی بدون گاز در دشت نداریم.

نماینده مردم آمل در مجلس تصریح کرد: برق رسانی، گازرسانی و دیگر خدمات براساس محدوده قانونی صورت می گیرد و تلاش داریم مردم ما از خدمات لازم بهره برداری داشته باشند.

یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: به دریای خزر دسترسی داشتیم و جزو شهرستان آمل بود که محمودآباد، سرخرود، فریدونکنار و نقاطی را از آمل جدا کردند که روشنفکران و اهل قلم اعتراضی نکردند.

وی ادامه داد: با وضعیت موجود آمل از نظر قانونی در وسط و مرکز استان قرار دارد و زمانی می توانیم آمل را به مرکز استان تبدیل کنیم که قابلیت آن را داشته باشد.

نماینده مردم آمل در مجلس افزود: ساخت مترو در دستور کار قرار دارد که گنجایش سوارشدن دو هزار مسافر دارد که تمام استان مازندران می توانند از آن استفاده کنند که در 53 دقیقه مترو از آمل وارد تهران می شود و ایجاد آن برکات و دستاوردهای بسیاری دارد.

یوسفیان ملا با تاکید بر این که ایجاد مترو آمل تهران خواسته نمایندگان مردم مازندران در مجلس است خاطرنشان کرد: نمایندگان استان به این نتیجه رسیدند در سفر ریاست جمهوری به مازندران این طرح را به عنوان پروژه مهم استان معرفی کنند تا حمایت های ویژه صورت گیرد که برای همه استان است.

وی از وجود 16 پروژه ملی در آمل خبرداد و تصریح کرد: این پروژه ها در کتابچه بودجه هر سال اسم آن وجود دارد که بیمارستان ها، جاده ها، مترو و سد منگل را شامل می شود.

نماینده مردم آمل در مجلس افزود: ایجاد مجتمع های آبرسانی دشت سر، رشکلا، بوران و نقاط دیگر در دستور کار قرار دارد که ایجاد آن نقش ارزنده ای در راستای رفع مشکلات اساسی آب روستایی دارد.

یوسفیان ملا با اشاره به سد هراز بیان داشت: سد منگل در مرحله دیوارسازی قرار دارد که غیر از تونل کنی است و در جاده هراز نیز به لطف الهی یک تونل تعطیل نیست.

وی ادامه داد: تبدیل آمل به منطقه ویژه اقتصادی برکات و دستاوردهای بسیاری دارد و زندگی مردم را متحول می کند.

نماینده مردم آمل در مجلس خاطرنشان کرد: تلاش داریم تا در راستای رفع نیازهای موجود گام برداریم که از حضرت حق می خواهیم ما را در انجام وظایف خود موفق نگه دارد و یکی از فعالیت ها در سطح روستا اجرای طرح هادی روستایی است که حمایت های لازم صورت می گیرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0