امام جمعه آمل تاکید کرد:
31 شهریور 1394 ، دیدگاه 0
مقابل نفوذ آمریکا در کشور باید ایستادگی کرد / وحدت شکنی مهم ترین عامل ضربه زدن به نظام اسلامی است

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، حجت الاسلام محمدعلی رحمانی آملی، امام جمعه آمل ، در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان آمل که در سپاه ناحیه آمل برگزار شد با بیان این که دستورات دین مبین اسلام باید به گوش انسان ها برسد تا به پیشرفت و تعالی دست پیدا کنند، گفت: شیاطینی هستند که می خواهند مزاحم دستورات و انوار الهی شوند که باید در برابر آن ها مقاومت کنیم.

امام جمعه آمل تصریح کرد: ضرورت دارد عده ای در برابر شیاطین و افراد ناآگاه صف آرایی کنند و اگر صورت نگیرد نورانیت و حقایق از میان می رود که دشمنان تلاش دارند دین اسلام و تعالیم دینی نابود شود.

حجت الاسلام رحمانی آملی با بیان این که انبیا و اهل بیت معصومین(ع) نورافشانی کردند که باید سیره والا و تعالیم گرانقدر آنان را عملی کنیم، بیان داشت: اگر مقاومت نکنیم دین را از بین می برند و می خواهند اسم خداوند متعال و دین اسلام نباشد.

وی با اشاره به این که مردم در صحنه های مورد نیاز انقلاب حضوری فعال و همیشه در صحنه دارند، خاطرنشان کرد: در دوران ابتدای انقلاب شاه رفت و هنوز در ابتدای راه بودیم که دشمنان حمله همه جانبه را شروع کردند که صدام را با امکانات و نیروها مجهز کردند و مردم و نیروهای مسلح ما به خوبی در برابر آنان ایستادگی کردند.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران ادامه داد: رزمندگان ما غریبانه جنگیدند و شهدا مظلومانه به شهادت رسیدند که وظیفه داریم در پاسداشت مقام والای شهدا و رزمندگان نظام اسلامی کوشا باشیم.

امام جمعه آمل تصریح کرد: امروز زحمات ما به بار نشست و ایادی استکباری التماس می کنند و ما را به میز مذاکره فرامی خوانند که دشمنان از روحیه مقاومت و ایستادگی ملت ایران هراسان هستند.

حجت الاسلام رحمانی آملی با بیان این که ایران اسلامی از قدرت ارزنده و والایی برخوردار است که در جایگاه عزت و اقتدار قرار داریم، گفت: با بهره گیری از رهنمودها و تدابیر ارزشمند مقام معظم رهبری هیچ نگرانی وجود ندارد که می توانیم مسیر خود را به بهترین نحو ممکن طی کنیم.

وی با اشاره به این که شکستن وحدت مهم ترین عامل ضربه زدن به نظام اسلامی است، بیان داشت: همه ما باید تلاش کنیم حول محور ولایت فقیه برای توسعه و پیشرفت روزافزون نظام اسلامی تلاش های ارزشمندی صورت دهیم.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران ادامه داد: آمریکا به دنبال نفوذ و شکاف در نظام اسلامی است که باید بدانیم توافق خوب است اما اجازه نفوذ و سلطه بیگانگان را به هیچ وجه نمی دهیم و به نحوی شایسته بر آرمان ها و اهداف والای نظام اسلامی ایستادگی می کنیم.

امام جمعه آمل با بیان این که همه ما سربازان و افسران ولایت هستیم که به رهبری اعلام می کنیم آماده دفاع در تمام عرصه ها هستیم که با مقاومت این مسیر ارزنده را ادامه خواهیم داد، گفت: همه ما پیرو مقام معظم رهبری هستیم و اجازه نمی دهیم تجاوزی به کشور صورت نمی گیرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0