دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با فرمانده جدید سپاه آمل+ عکس
30 شهریور 1394 ، دیدگاه 0
دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل با فرمانده جدید سپاه آمل+ عکس

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز؛اسدالله تورنگ رئیس شورای اسلامی شهر آمل در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر آمل باتفاق شهردار آمل با فرماندهی جدید سپاه ناحیه آمل گفت: بازوی نظام ، سپاه پاسداران است و ما وظیفه داریم در کنار شما عزیزان در جهت خدمت رسانی صحیح بمردم حرکتهای خوبی در سطح شهر آمل انجام دهیم .

 

وی با بیان اینکه علی رغم رکود اقتصادی و کاهش ساخت و سازها پروژه های شورای اسلامی شهر و شهرداری به سرعت در حال اجراست افزود : با حمایت و همراهی اعضای شورای اسلامی شهر ، تلاش و فعالیت شهردار جوان و پرسنل خدوم شهرداری پروژه های عمرانی به خوبی در دست اجراست و این نوید را بدهم که تا یک ماه آینده پروژه های بزرگی افتتاح و تقدیم شهروندان آملی خواهد شد .

 

رئیس شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به اینکه در گذشته تعامل بسیار خوبی با سپاه پاسداران داشتیم ادامه داد : امیدوارم این تعامل همچنان تداوم داشته باشد ، در تمام عرصه ها حضوری گسترده داشته و هر روز شاهد تحولات خوبی در شهر باشیم .

 

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در این دیدار ضمن قدردانی از سرهنگ علی خادم فرمانده سابق سپاه ناحیه آمل و آرزوی توفیق روزافزون در کارها برای سرهنگ حکمت داجلری فرمانده جدید سپاه ناحیه آمل از خداوند منان گفت: آنچه را که شما و شهروندان عزیز در سطح شهر مشاهده می کنید در سایه همدلی ، وفاق و وحدتی است که بین شورای اسلامی شهر ، شهرداری و کلیه مسئولان شهری وجود دارد .

 

وی با بیان اینکه در اعزام راهیان نور و برنامه های دیگر مشکلاتی وجود داشت که ما ورود پیدا کردیم و با تعامل گوشه ای از  کار را بر عهده گرفتیم افزود : با توجه به اینکه شهرداری نهادی خدمت رسان است ، آمادگی داریم در امورات فرهنگی ورود پیدا کنیم و با سپاه و نهادهای دیگر در این زمینه همکاری کنیم .

 

شهردار آمل ادامه داد : اگر تفکر مسئولین در یک جهت نباشد کارها به پیش نخواهد رفت و باید کمک کرد برای اعتلای شهر آمل تا به آنچه که مستحقش است برسد .

 

سرهنگ حکمت داجلری فرمانده جدید سپاه ناحیه آمل در ادامه این دیدار با بیان اینکه شهر آمل شهر با ارزش و مقدسی است گفت: خدمت کردن به مردم شهر بزرگی چون آمل که علما و بزرگ مردان زیادی دارد سعادتی است که نصیب ما شده است .

 

وی ضمن قدردانی از شورای اسلامی شهر ، شهرداری آمل و سازمانهای وابسته در جهت حمایت از برنامه های فرهنگی و هنری سپاه بمناسبت های مختلف افزود: در بازگشایی معابر که در حال حاضر بزرگترین مشکل هر شهر می باشد در چند سال اخیر شهر آمل خیلی موفق عمل کرده و بدون هیچ گونه مشکل اجتماعی چندین خیابان بزرگ و حساس افتتاح و بهره برداری شده است .

 

فرمانده سپاه ناحیه آمل از تعامل و همدلی بین اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل به خوبی یاد کرد و افزود: اعتقاد داریم که هر چه بیشتر به مردم خدمت بشود مردم نسبت به انقلاب بیشتر دلگرم می شوند و حضور فعال شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در عملیات خدمت رسانی و ساخت و ساز در سطح شهر رضایت مندی شهروندان را به دنبال خواهد داشت .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0