فرمانده سپاه کربلا مازندران در گفتگو با کمال نیوز:
29 شهریور 1394 ، دیدگاه 0
راه اندازی قرارگاه جهاد اقتصادی با هدف فرهنگ سازی در مازندران / تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی است

 

سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران، در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز با اشاره به ضرورت تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه اظهارداشت: از زمانی که مقام معظم رهبری دستور اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی را بیان کردند در سپاه مازندران قرارگاه جهاد اقتصادی تشکیل شد.


وی با بیان این که قرارگاه جهاد اقتصادی تلاش دارد در حوزه فرهنگ سازی و تبیین موضوع اقتصاد مقاومتی برای آحاد مردم گام بردارد، تصریح کرد: جلسات و نشست های مستمری برای مدیران کل و مدیران دوایر اداری استان برگزار می شود تا بتوانیم برای نهادینه سازی اقتصاد مقاومتی و حمایت از فعالیت های مردمی همصدا باشیم.


بابایی خاطرنشان کرد: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند بهره گیری از ظرفیت های مردمی و درون زا است که ضرورت دارد بیش ترین انتظار را از خود مردم داشته باشیم تا سیاست ها را بررسی کرده و برای تحقق آن تلاش های لازم را صورت دهند.


فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان این که شعار بسیج هر خانه یک کارخانه و هر ایرانی یک تولیدکننده است، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند تلاش جمعی مانند دوران دفاع مقدس است که در آن دوران همه خانه های ما رنگ و بوی دفاع مقدس داشت و مردم به هر نحوی در عرصه های مختلف کوشا بودند.


وی ادامه داد: بهره گیری از تجربیات دوران دفاع مقدس در عرصه جنگ اقتصادی امری ضروری و اساسی است که می تواند در راستای پیشبرد امور نقشی ارزنده و گرانقدر داشته باشد.


بابایی با بیان این که سنت حضرت حق در این است که اگر مقاومت کرده و خداوند منان را یاری کنیم پروردگار متعال نیز ما را یاری می کند، گفت: اگر نگاه ما در عرصه جنگ اقتصادی به فرمان خداوند متعال باشد پیروزی و موفقیت قطعی است.


فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به این که دشمنان تلاش های بسیاری صورت می دهند تا مسیر انقلاب اسلامی را منحرف کنند، بیان داشت: دشمنان تلاش دارند نظام اسلامی را لطمه زده و به نابودی بکشانند که در این عرصه دست به اقدامات مختلفی می زنند.


وی خاطرنشان کرد: ایادی استکبار جهانی از این اقدامات بیش ترین و گسترده ترین ضربه ها را می بینند که از فعالیت ها و تلاش های خود ناامید خواهند شد.


بابایی با بیان این که نظام اسلامی در جایگاه عزت و اقتدار قرار دارد، گفت: مردم ما در عرصه های مورد نیاز انقلاب اسلامی حضوری فعال و ارزشمندی داشته و در مسیر تحکیم و ترویج ارزش های والای نظام اسلامی ثابت قدم و استوار هستند.


فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به این که بهره گیری از رهنمودها و تدابیر ارزشمند مقام معظم رهبری تعالی بخش آرمان های نظام اسلامی است، بیان داشت: ضرورت دارد در مسیر تحقق سیاست ها و دستورات رهبری معظم انقلاب به بهترین نحو ممکن کوشا باشیم که دستاوردها و برکات گرانقدری برای نظام اسلامی دارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0