علی پروین در آمل:
21 شهریور 1394 ، دیدگاه 0
مخالف رفتن برانکو در شرایط فعلی هستم / کوری خواندن حاجی فتح اله زاده دور از ذهن و منطق است

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ازلغو تشکیل جلسه امروز در باشگاه پرسپولیس خبر داده بود که قرار بود طی آن این باشگاه را به مدت چهار سال اجاره بدهند.

علی پروین، امروز در حاشیه سفر به شهرستان آمل در جمع خبرنگاران گفت: به علت سفرم به شهرستان آمل، این جلسه که قرار بود امروز در باشگاه پرسپولیس تشکیل شود ، برگزار نشد و تا فردا ببینیم در باشگاه چه خواهد شد.


وی افزود: اگر پول برای باشگاه پرسپولیس باشه این تیم امسال به طور حتم نتیجه خواهد گرفت و اگر نباشد وضعیت این تیم همانند یکی دو سال گذشته خواهد شد.


اسطوره باشگاه پرسپولیس درخصوص وضعیت این تیم گفت: تیم پرسپولیس امسال مقداری جوان شده و با همین وضعیت اگر پول به تیم نرسد، به مشکل خواهد خورد.


پروین ادامه داد: تیم اکنون شرایط خوبی پیدا کرده و با یک یا دو پیروزی آینده شرایطش عادی خواهد شد ومی تواند به جمع مدعیان لیگ اضافه شود.
 

وی دربخش دیگری درخصوص زمزمه های جدایی برانکو ایوانکویچ ازپرسپولیس و حضور در تیم ملی کرواسی افزود: مخالف رفتن برانکو در شرایط فعلی که تیم درحال شکل گرفتن است، هستم.


پروین تصریح کرد: اگر برانکو اکنون بخواهد از پرسپولیس برود چه کسی جایگزین او خواهد شد، برانکو تیم را خودش بسته وساخته و در این شرایط بهتره که در باشگاه بماند و دوست دارم که خود او دراین فصل درپرسپولیس باشد.


پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درخصوص پیگیری های فتح اله زاده مدیرعامل سازمان باشگاه استقلال تهران در جمع کردن مدارک برای پیروزی 8 بر صفر آبی ها برابر سرخپوشان گفت: ما همه باهم رفیقیم و این کری خواندن ها همیشه در فوتبال ما و هواداران دو تیم وجود داشته است.


پروین ادامه داد: شش گلی که پرسپولیس به تیم تاج ( استقلال) زده در 100سال اخیر همچین چیزی سابقه نداشته است..


وی ادامه داد: من از سال47 که به باشگاه پرسپولیس آمدم حقیقتا یادم نمی آید که در سال 46 چنین اتفاقی اون هم باخت 8 برصفر پرسپولیس در بازی رسمی و حتی غیررسمی به استقلال وجود داشته باشد.


وی افزود: این نوع کوری خواندن حاجی فتح اله زاده دور از ذهن و منطق است و بهتره حاجی فتح اله زاده وقت خودش را دنبال جمع کردن مدارکی هشت تایی که وجود ندارد، نگیرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0