رییس شورای اسلامی شهر دابودشت آمل ابقا شد
14 شهریور 1394 ، دیدگاه 0
رییس شورای اسلامی شهر دابودشت آمل ابقا شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،در جلسه شورای اسلامی شهر دابودشت  آقای حسین دهقان رییس شورا ؛ سید حسین حسینیان به سمت نایب رییس، جعفر منفرد سخنگوی شورا ، شهریار کیانی  نماینده شورای شهرستان و مهدی مهدوی منشی شورا که با رای 5 نفر عضو شورا انتخاب شدند.
رییس شورای اسلامی شهر دابودشت  ، با بیان اینکه بیش از 90 درصد مصوبات شورای اسلامی شهر با 5 رای به تصویب رسیده است ، گفت: این امر می تواند بیانگر وحدت و همدلی اعضای شورا باشد.
حسین دهقان ، با تشکر از تمامی اعضای شورای اسلامی که با همدلی و همزبانی در پیشبرد اهداف شورا و حل مشکلات شهر فعال بودند، افزود: در این دوره شورا تمامی اعضا در یک هماهنگی و تعامل مثال‌زدنی، انتخابات خوبی برگزار کردند که ماحصل آن وحدت و انسجام شورائیان خواهد بود.
وی با اشاره به شعار سال جاری و ضرورت حفظ «همدلی و همزبانی»، انتخابات هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر شهر دابودشت را تجلی همدلی اعضای شورای شهر با مردم دانست و افزود: عموم شهروندان فاصله گرفتن شورای شهر از حواشی غیرضروری و پرداختن به مسایل اولویت دار برای عمران و آبادانی شهر را مطرح می‌کردند که با برگزاری انتخاباتی آرام و بدون تنش، زمینه تحقق بیش از گذشته این مطالبه به حق مهیا شده است.
وی، با ابراز خرسندی از وضعیت شورای شهر خاطرنشان کرد: شورای شهر شهر دابودشت از کم حاشیه‌ترین شوراهای استان است و هیچ کدام از اعضا هیچ چشمداشتی به کرسی ریاست آن ندارند چرا که با نصب العین قرار دادن خدمت به مردم شهر دابودشت  توانسته‌ایم بستر مناسبی برای برنامه ریزی و اجرای برنامه‌های عمرانی شهردار ایجاد کنیم که این فضای مناسب می‌تواند برای دیگر شوراهای شهر استان الگوی مناسبی باشد

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0