اعزام تیم دوچرخه سواری داوطلبان جمعیت هلال احمر آمل به مشهد مقدس
5 شهریور 1394 ، دیدگاه 0
اعزام تیم دوچرخه سواری داوطلبان جمعیت هلال احمر آمل به مشهد مقدس

جمشید نیک زادرییس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل  با اعلام این خبر افزود:این کاروان متشکل از ۲۰ نفر از اعضای پایگاه داوطلبان جمعیت هلال احمر مسجد باب الحوایج بربری خیل آمل بودند؛ که با هدف ورزش، دوری از اعتیاد و صلح و دوستی برای بشریت حرکت خود را از امامزاده ابراهیم آمل به سمت مشهد مقدس آغاز نمودند.

رییس جمعیت هلال احمر آمل با اشاره به حضور کارکنان و اعضای این جمعیت در مراسم بدرقه این کاروان بیان داشت: اعضای این تیم که کوچکترین آنها نوجوان ۱۷ ساله و بزرگترین آنان پیرمرد ۷۰ ساله می باشد مسیر ۹۰۰ کیلومتری آمل تا مشهد را به مدت یک هفته رکاب خواهند زد.

همچنین وی با بیان زمان بندی مشخص این کاروان جهت مسافت های طی شده در طول مسیر و اسکان شب جهت استراحت اعضاء عنوان کرد: در این راستا و در جهت رفاه حال این عزیزان و اسکان در شب، با جمعیت های هلال احمر در استان های گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی هماهنگی های لازم صورت گرفته است.

نیک زاد با اشاره به اینکه اهداف و فعالیت های جمعیت هلال احمر در برگیرنده تمامی انسان ها است؛ بیان کرد:یچ سازمان و ارگانی را نمیتوان در سطح دنیا نام برد که فعالیت هایش اینگونه عمومی و عام المنفعه باشد و باید از همه ی کسانی که به شیوه های مختلف مانند دوچرخه سواری، پیاده روی و.... جهت آگاهی بخشیدن به افکار عمومی و اشاعه ی فرهنگ نوعدوستی و صلح و دوستی تلاش میکنند، تقدیر نمود

.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0