فیاضی در گفتگو با کمال نیوز تاکید کرد؛
4 شهریور 1394 ، دیدگاه 0
ضرورت ساماندهی اوضاع فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور / عدم سازش با نظام سلطه وظیفه مهم دولت برای تحقق آرمان های انقلاب

 

عبدالوحید فیاضی، نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز با اشاره با گرامی داشت فرارسیدن هفته دولت و یاد شهیدان رجایی و باهنر گفت: هفته دولت فرصت خوبی برای پاسداشت شهیدان رجایی و باهنر و کارکنان دولت است.


وی با اشاره به این که دولتمردان باید الگویی برای جامعه باشند که باید ببینیم رفتار امروز آن ها با شهیدان رجایی و باهنر تناسب دارد، بیان داشت: ارزیابی ها به ما کمک می کند تا میزان موفقیت و همسویی با آرمان های انقلاب را در دولتمردان فعلی ارزیابی و قضاوت کنیم.


فیاضی با بیان این که دولت به وعده خود در خصوص تجدید نظر در سیاست خارجی و گام های جدید حوزه دیپلماسی عمل کرده است، تصریح کرد: دولت وعده دیگری در راستای تحول اقتصادی و ایجاد رفاه عمومی نداده است.


نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس افزود: دولت فکر کرد کلید رفاه، تحول اقتصادی، توسعه و شکوفایی در مذاکرات و توافق است که در یک بخش توانست موفق باشد و متاسفانه در سایر بخش ها پیشرفتی نداشته است.


فیاضی ادامه داد: مشکلات بسیاری در کشور وجود دارد و امیدواریم دولت بتواند در سایه توفیقی که به زعم خود در مسائل هسته ای داشته است راه ها و گام های بعدی را باز کند تا شاهد شکوفایی بیشتر اقتصاد کشور باشیم.


وی با تاکید بر این که مردم از دولت انتظارات بالایی دارند که باید در راستای تحقق آن تلاش شود، گفت: سامان دهی اوضاع فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، جلوگیری از فساد و گسترش انگیزه خدمت رسانی در میان کارکنان دولت باید به نحوی شایسته از سوی مجموعه دولت پیگیری شود.


فیاضی عدم سازش با نظام سلطه را یکی از وظایف مهم دولت در راستای تحقق آرمان های انقلاب دانست و تصریح کرد: چشم نداشتن به آن سوی مرزها و تحقق اقتصاد مقاومتی مورد توجه مقام معظم رهبری یکی از اصول اساسی استقلال کشور است که باید در راستای تحقق آن گام های ارزشمندی صورت گیرد.


نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس با بیان این که فتح الفتوح دانستن بازگشایی سفارت انگلیس کار ساده لوحانه است، گفت: اگر با بازگشایی سفارت انگلیس در کشور ذوق زده شویم و فکر کنیم دنیا را فتح کردیم کار بسیار ساده لوحانه ای است.


وی ادامه داد: بازگشایی سفارت انگلیس در کشور اثرات بسیاری برای ما ندارد و نمی تواند حائز اهمیت باشد و ممکن است برای انگلیس اثرگذاری زیادی داشته و آن را فتح الفتوحی برای خود بدانند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0