قائم‌مقام کمیته امداد آمل:67 نوعروس آملی در انتظار دریافت هدیه جهیزیه هستند
1 شهریور 1394 ، دیدگاه 0
قائم‌مقام کمیته امداد آمل:67 نوعروس آملی در انتظار دریافت هدیه جهیزیه هستند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز،قائم‌مقام کمیته امداد آمل گفت: هم‌اکنون 67 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان در انتظار دریافت هدیه جهیزیه قرار دارند.

محمدعلی علی‌پور بیان کرد: کمیته امداد نهاد حمایتی است که به‌دستور امام خمینی (ره) فعالیت خود را برای کاهش فقر و افزایش توان نیازمندان آغاز کرده است.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کمیته امداد هدیه جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت است که در این راستا طی چهار ماه اول امسال 25 هدیه جهیزیه به نوعروسان این شهرستان اختصاص یافت.

علی‌پور ارزش ریالی هدیه جهیزیه به نوعروس‌های تحت حمایت را بالغ بر 500 میلیون ریال دانست و گفت: با حمایت خیران به نوعروس‌ها به به میزان 20 میلیون ریال هدیه جهیزیه تعلق می‌گیرد که امیدواریم با نیک‌اندیشی بیشتر مردم خیرخواه این هدایا در آینده افزایش یابد.

قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) آمل با اعلام اینکه هم‌اکنون 67 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان در انتظار دریافت هدیه جهیزیه قرار دارند، متذکر شد: مردم این شهرستان در کمک به نیازمندان پیش‌گام هستند.

 

علیپور با اشاره به اینکه در بخش درمان هم کمیته امداد خدمات زیادی به افراد تحت حمایت دارد، خاطرنشان کرد: 17 بیمار خاص این شهرستان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند و 55 بیمار زمین‌گیر و 32 خانوار شیمی درمانی و دارای بیماری صعب‌العلاج سرطان از کمک‌های این نهاد حمایتی بهره می‌برند.

وی با اشاره به منویات رهبر انقلاب که بیماران باید بدون داشتن دغدغه نداری به رفع درد بیماری بپردازند، بیان کرد: 6 هزار و 370 خانوار آملی با جمعیتی بالغ بر 11 هزار نفر از خدمات کمیته امداد استفاده می‌کنند.

وی با اعلام فعالیت 6 مددکار و یک کارشناس مسئول در حوزه حمایت، گفت: مددجویان شهرستان آمل به 6 منطقه تقسیم‌بندی شدند که هر مددکار مشکلات 900 تا یک‌هزار مددجو را بررسی می‌کند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0