وزیر صنعت معدن و تجارت در آمل؛
26 مرداد 1394 ، دیدگاه 0
وقتی نعمت زاده در گفتگو با کمال نیوز منکر ورشکستگی صنایع مازندران می شود!!!

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت مازندران با اتفاق مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، مازندران، مدیرعامل شرکت شهرک صنعتی مازندران و جمعی از فعالان صنعتی به منظور افتتاح طرح جدید شرکت دیرگذار آمل وارد شهرک صنعتی امام زاده عبدالله آمل شدند.

نعمت زاده در ابتدا حاضر به مصاحبه نشد و گفت برنامه ای برای مصاحبه در این جا نداریم که سوالات خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز در حضور آقای وزیر و مدیران صنعتی مازندران سبب شد تا نعمت زاده برای دقیقه ای پاسخگو باشد.

خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز در سوال از وزیر صنعت، معدن تجارت با بیان این که صنایع استان مازندران و شهرستان آمل در حال ورشکستگی است و شما چه برنامه ای برای احیا و شروع دوباره آن دارید که نعمت زاده در پاسخ گفت: آن هایی که ما داریم می بینیم روز به روز در حال کار و فعالیت هستند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت خطاب به خبرنگار ما تصریح کرد: شما اهل کار نیستید و اهل حرف هستید و شما وقتی صنعتگر شدید حق دارید از این حرف ها بزنید!!!

خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان داشت که گویا مسئولان استان نسبت به ورشکستگی و تعطیلی صنایع اطلاعات غلط به شما دادند که نعمت زاده در جواب گفت: شاید به شما اطلاعات غلط دادند!!!

سوال دیگر خبرنگار ما در خصوص تصرف زمین شهرک صنعتی آمل از سوی شرکت دیزل سنگین آمل نیز با دخالت محافظ آقای وزیر بی نتیجه ماند که جالب اینجاست مدیران صنعتی استان و برخی صنعتگران که همراه نعمت زاده حضور داشتند تنها نظاره گر بوده و واکنشی نسبت به تعطیلی و ورشکستگی شرکت های استان و آمل نداشتند.

حال جای سوال می ماند آیا وزیر صنعت، معدن و تجارت بی خبر از وضعیت نابه سامان صنایع استان و شهرستان آمل است و یا اینکه مدیران امر اطلاعات غلط به آقای وزیر دادند ولی آنچه نشان می دهد مدیران نخواستند نعمت زاده از وضعیت بد صنایع آمل و ورشکستگی و تعطیلی آن اطلاعی داشته باشد که شرکت های کاله و دیرگذار آمل را برای بازدید آقای وزیر هماهنگ کردند.

چه خوب بود مدیران صنعتی استان آقای وزیر را به شرکت های ورشکسته و تعطیل آمل هم می بردند تا وزیر صنعت، معدن و تجارت برای رفع مشکلات آن چاره اندیشی کند تا بیش از این شاهد تعطیلی و ورشکستگی کارخانجات آمل و بیکاری جوانان عزیز شهرمان نباشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0