سردار میرشکار مطرح کرد؛
23 مرداد 1394 ، دیدگاه 0
گفتمان انقلاب اسلامی عامل هراس ایادی استکباری است / دفاع جانانه مردمی شکل جنگ را عوض کرد

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، سردار علیجان میرشکار، یادگار هشت سال دفاع مقدس، در مراسم بزرگداشت شهید سید منصور مهدوی نیاکی از شهدای غواص و خط شکن آمل که در مسجد حضرت موسی بن جعفر(ع) این شهرستان برگزار شد با بیان این که شهدا سرمایه های گرانقدر نظام اسلامی هستند، گفت: شهدای غواص با ایثار و مجاهدت وارد عرصه شدند که نمی توانیم به درستی عظمت کار این بزرگان را به تصویر بکشیم.

وی تصریح کرد: دفاع مقدس مراحل مختلفی داشت که یکی از حساس ترین دوران منطقه ای و فرامنطقه ای در ایام عملیات کربلای چهار بوده است که رزمندگان ما به نحوی شایسته در آن حضور پیدا کردند.

فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان این که گفتمان انقلاب اسلامی عامل هراس ایادی استکباری است، بیان داشت: انقلاب اسلامی گفتمان جدیدی مطرح کرد که سبب شد تا گفتمان های حاکم در دنیا در برابر نظام اسلامی قرار گرفته و به مقابله با آن بپردازند.

میرشکار با اشاره به این که دشمنان مراحل مختلفی را برای براندازی نظام اسلامی مطرح کردند که یکی از آن ها جنگ تحمیلی بوده است، افزود: کشور عراق از وضعیت استفاده کرد و به سبب اختلاف با نظام اسلامی به کشورمان حمله کرد که اگر دفاع جانانه مردمی صورت نمی گرفت وضعیت جنگ به شکل دیگری رقم می خورد.

یادگار هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: تا زمانی که فرماندهی کل قوا دست بنی صدر بود چند عملیات شکل گرفت و موفقیت آمیز نبود که با عزل بنی صدر شکل دفاع مقدس به مرحله جدیدی ورود پیدا کرده و خود مردم میدان دار عرصه دفاع از نظام اسلامی شدند.

وی با بیان این که ایادی استکباری با تمام توان از صدام حمایت کردند، خاطرنشان کرد: تلاش دشمنان در راستای براندازی نظام اسلامی و جلوگیری از صدور انقلاب اسلامی بوده است تا بتوانند اهداف و خواسته های خود را عملی کنند.

فرمانده دوران دفاع مقدس افزود: ایادی استکباری پشتیبانی همه جانبه از صدام داشته و بمباران شهرها و کمک های تسلیحاتی را به منظور مقابله جدی با نظام اسلامی در دستور کار قرار دادند.

میرشکار با بیان این که در دوران دفاع مقدس دشمنان فهمیدند توان مقابله با رهبری انقلاب و سربازان ایشان را ندارند، گفت: فرزندان دلاور و رزمنده ما بزرگ ترین کار مهندسی در طول انقلاب اسلامی را رقم زده و بر روی اروند خروشان پل زدند.

یادگار هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: در دوران دفاع مقدس دنیا فهمید اگر نظام اسلامی پیروز شود فاتحه قطب سرمایه داری غرب و قطب کمونیستی شرق برچیده می شود که شکل دفاعی خود را به دفاع متحرک تغییر دادند که این روش هم آن ها هم شکست خورده است.

وی با بیان این که شهدای گرانقدر نظام اسلامی در مسیری ارزنده و متعالی قرار گرفته و زمینه ساز عزت و اقتدار نظام اسلامی شدند، گفت: تلاش ما باید در راستای بهره گیری از سیره شهدای نظام اسلامی باشد تا بتوانیم در مسیر ترویج ارزش ها و آرمان های انقلاب ثابت قدم و پایدار باشیم.

فرمانده دوران دفاع مقدس ادامه داد: رزمندگان ما به صورت عاشورایی در دوران دفاع مقدس جنگیدند و توانستند با ایثار و مقاومتی ارزنده خود را برای همیشه تاریخ ماندگار و جاویدان کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0