کمال نیوز خبر می دهد؛
19 مرداد 1394 ، دیدگاه 0
شکایت نماینده مردم آمل در مجلس و شهردار رینه لاریجان از مدیرکل محیط زیست تهران / مسئولان پیگیر مطالبه به حق و جدی مردم باشند

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، با انتشار مطالبی از سوی محمدهادی حیدرزاده مدیرکل محیط زیست تهران در خصوص کوه‌خواری در روستای "رینه" دماوند هشدار داد که منطقه رینه جزو بخش لاریجان شهرستان آمل است.

 مهندس علی حیدرزاده شهردار رینه لاریجان در گفتگوی اختصاصی با کمال نیوز با اشاره به این که بیان چنین مطالبی در گذشته ازسوی مسئولین استان تهران سابقه داشته است گفت: این بار با تمام توان در پی این هستیم تا کسانی قصد دارند شهرستان آمل را تکه پاره کنند و نه رینه بلکه دماوند را در انحصار خود بگیرند برخورد قانونی کنیم.

 وی با اشاره به اینکه متاسفانه مسئولان چرا باید بدون مطالعه و رعایت تقسیمات کشوری دست به چنین تحرکاتی بزنند ادامه داد: اینجانب به خاط نشر اکاذیب از سوی سایت تابناک و تشویق اذهان عمومی از مدیرکل محیط زیست تهران شکایتی را تنظیم نموده و در حال اجرای سیر مراحل قانونی خود می باشد.

 شهردار رینه عنوان داشت: در گذشته در برنامه صبحگاهی کوچه باغ که به صورت زنده از شبکه سوم سیما پخش شد روستای ییلاقی نوا از توابع بخش لاریجان این شهرستان را به استان تهران نسبت داده بودند که اعتراض شد.

حیدرزاده با اشاره به انتشار خبر روستای رینه دماوند ازسوی مدیرکل محیط زیست تهران در شبکه تهران یادآورشد: انتظار می رود صدا و سیما بعنوان یک رسانه ملی با رعایت تمامی مسائل نسبت به تهیه گزارشات اقدام نموده تا موجبات نگرانی و تنش مردم در جامعه نشود.

وی در پایان اظهارداشت: با هماهنگی صورت گرفته با دکتر یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس بیان چنین مطالبی که تشویش اذهان عمومی را به دنبال خواهد داشت بی پاسخ نخواهد بود و تا آخر این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن سخنان مدیرکل محیط زیست استان تهران، گفت: دشت مشا سرزمین اجدادی طایفه بزرگ مشایی های آمل در مسیر قانونی مطالبه بحق است که اقامه دعوی شده است.

لازم بذکراست سابقا در ویژه برنامه های شبکه های سیما نسبت به مناطق دیگر استان ازجمله گدوک، امامزاده هاشم ، خطیرکوه و ... اظهار نظرهایی صورت گرفته بود که از سوی مردم و مسئولین استان به این موضوع واکنش نشان دادند.

امید است مسئولان استانی و شهرستانی به نحوی شایسته پیگیر این موضوع به حق و مطالبه جدی مردمی باشند تا هر کسی به خود اجازه نداده تا بخواهد نسبت به حوزه استحفاظی شهرستان آمل واکنش نشان داده و دست درازی کند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0