پیام تبریک رئیس شورا به مناسبت روز خبرنگار
14 مرداد 1394 ، دیدگاه 0
پیام تبریک رئیس شورا به مناسبت روز خبرنگار

خسرو ابراهیم زاده با صدور پیامی ۱۷ مرداد ، روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه و خبر‌ به‌ ویژه خبرنگاران و تلاشگران اطلاع رسانی شهرستان تبریک گفت.

ن و القلم و مایسطرون

جان   نباشد  جز  خبر  در  آزمون         هر که  را افزون خبر جانش فزون

اقتضای جان چو ای دل آگهی است       هر که آگه تر بود جانش  قوی است

به گزارش روابط عمومی، رئیس شورای اسلامی شهر آمل ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان خبرنگار بویژه سالروز شهادت شهید صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) و روز خبرنگار ،با صدور پیامی گفت: هفدهم مردادماه روز بزرگ و سترگ خبرنگار به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده است؛ این روز فرصت مغتنمی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم تشکر و قدردانی شود. این روز شکوهمند را که روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم است به همه خبرنگاران ، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض می نمایم. این روز، یادآور حماسه آفرینی های آن هایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند .

در بخشی از این پیام آمده است: نقطه مهم در رسالت خبرنگاری، حفظ و رعایت امانت داری است و خبرنگار همواره باید حق را بازگو کند و از خطر کردن نهراسد و همواره به دنبال کشف حقایق باشد.

ابراهیم زاده در این پیام اضافه کرد: خبرنگاران در عین حال باید عشق و امید به آینده را در بین مردم تقویت کنند، چرا که خبرنگاران بدون عشق به انسان ها و ارزش های انسانی موفقیتی نخواهند داشت.

وی در خاتمه گفت: به عنوان یکی از خادمین مردم شهید پرور شهر هزار سنگر آمل  مراتب تقدیر و تشکر خود را از تلاش خستگی ناپذیر خبرنگاران، به ویژه خبرنگاران شهرستان آمل  که در انعکاس اخبار و دست آوردهای شورای اسلامی و مجموعه مدیریت شهری ، سعی فراوان داشتند، اعلام می دارم و دست همه اصحاب قلم را برای ادامه همکاری های رسانه ای به گرمی می فشارم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0