پناهیان در گفتگو با کمال نیوز مطرح کرد:
3 مرداد 1394 ، دیدگاه 0
ملت ایران هیچ اعتمادی به غربی ها ندارد / مذاکرات در نهایت به نفع جبهه حق تمام می شود

 

حجت الاسلام علیرضا پناهیان، استاد حوزه و دانشگاه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز با اشاره به وضعیت مذاکرات هسته ای، گفت: ما به غربی ها اعتقاد نداریم چه برسد به این که بخواهیم به آن ها امید داشته باشیم.


وی با بیان این که به حتم این مذاکرات در نهایت به نفع جبهه حق تمام می شود، بیان داشت: مردم ما دست از مقاومت برنداشته و بر نخواهند داشت و همواره در این راستا به نحوی شایسته و گرانقدر گام برمی دارند.


 حجت الاسلام پناهیان خاطرنشان کرد: در رأس این نظام رهبری معظم انقلاب در اوج عزت و اقتدار حضور داشته و از منافع مردم مراقبت می کنند.


استاد حوزه و دانشگاه افزود: شرایطی پیش نیامده است که سبب عقب نشینی شود و مذاکرات هسته ای با همه نقاط ضعف و قوتی که ممکن است داشته باشد در نهایت می دانیم به نفع جبهه اسلام تمام می شود.


حجت الاسلام پناهیان تصریح کرد: در خصوص مذاکرات هسته ای جای نگرانی به صورت جدی وجود ندارد.


وی ادامه داد: اگر بخواهیم از این مذاکرات به منافع گسترده ای دست پیدا کنیم شرطش این بوده تا دولت های استکباری تسلیم ملت ایران شوند.


استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: هر موقع جبهه باطل تسلیم جبهه حق شد که این امر جز با مقاومت اتفاق نمی افتد و ما می توانیم به صورت طبیعی و بدون مذاکره هم آن ها را تسلیم کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0