مراسم سوگواری و ضیافت افطار بمناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع) توسط شهرداری آمل
23 تیر 1394 ، دیدگاه 0
مراسم سوگواری و ضیافت افطار بمناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع)

مراسم سوگواری و ضیافت افطار بمناسبت ایام شهادت حضرت علی (ع) با حضور امام جمعه آمل ، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل ، رئیس اداره اطلاعات ، فرمانده حوزه اداری و کارگری سپاه آمل ، معاونین شهردار ، مدیران عامل سازمان های وابسته ، مسئولین دوایر ، پرسنل شورای اسلامی شهر ، شهرداری و سازمان های وابسته در حسینیه لاله های زهرایی (س) در جوار پنج شهید گمنام برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری آمل ، حجه الاسلام و المسلمین محمد علی رحمانی امام جمعه آمل در این مراسم گفت : الحمدالله با اقدامات خوبی که در چند سال اخیر در شهر صورت گرفته مردم از زحمات و تلاشهای مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل راضی هستند .
وی افزود : اگر پروژه های بزرگی مانند بازگشایی برخی از معابر بزرگ از جمله بلوار شهید طبرسی ، خیابان جریر طبری ، بلوار ولایت شمالی و ... در شهر اجرا می شود حاصل وحدت و همدلی مجموعه شورا و شهرداری است که امیدواریم مسئولین شهری نیز در راستای آبادانی و زیبایی شهر تلاش کنند تا هر فردی که وارد شهر می شود لذت ببرد .
امام جمعه آمل تاکید کرد : بازگشایی رینگهای داخلی در شهر آمل موجب شده تا شهر آمل نسبت به دیگر شهرهای استان ترافیک کمتری داشته باشد .
وی در بخشی دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه  باید در گفتار ، کردار و رفتارمان از حضرت علی (ع) الگو بگیریم افزود : ما همواره باید حرکت و مسیر اهل‌بیت (ع) را بشناسیم و از آن آگاهی پیدا کنیم ، زیرا این امر وظیفه ماست و باید همواره در مقام عمل از راه و زندگی اهل‌‌بیت (ع) سرمشق بگیریم .
حجه الاسلام و المسلمین محمد علی رحمانی با تاکید به اینکه ابعاد شخصیتی این امام همام بسیار وسیع‌تر و گسترده‌تر از آن است که انسان قادر به شرح آن باشد ، از حضرت امیرالمومنین (ع) به‌عنوان دریایی از فضائل و اقیانوسی از خوبی‌ها یاد کرد و یادآور شد : امام علی (ع) پرورش یافته مکتب رسول خدا (ص) و اسلام ناب محمدی است .
اسدالله تورنگ عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز در این مراسم با بیان اینکه مسئولیتی که قبول کردیم وظیفه ی سنگینی را بر دوش ما گذاشته است گفت : افتخار می کنیم در شهری به مردم خدمت می کنیم که بزرگانی چون آیت الله حسن زاده و آیت الله جوادی آملی دارد که امیدواریم  خدا توفیق دهد تا در این راه موفق شویم و شرمنده مردم نشویم .
وی با اشاره به پروژه در دست اجرای بلوار ولایت شمالی افزود : پروژه عظیم بلوار ولایت شمالی که در غرب شهر آمل در حال اجراست با افتتاح آن ترافیک هسته مرکزی شهر کاهش خواهد یافت .

 


دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0