سردار میرشکار در اجتماع روز قدس مردم آمل:
19 تیر 1394 ، دیدگاه 0
رژیم صهیونیستی در ضعیف ترین مقطع عمر خود به سر می برد / اگر اسراییل غلطی کند فرزندان ایران اسلامی آن را از روی زمین محو می کنند

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، سردار علیجان میرشکار، یادگار هشت سال دفاع مقدس، امروز در اجتماع بزرگ روز قدس مردم شهر آمل با بیان این که مردم همواره با اشاره علمای بزرگوار در صحنه ها حاضر بودند، گفت: مبارزه مردم با رژیم غاصب صهیونیستی یک سابقه ای به طول عمر این رژیم داشته و مختص بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیست.


وی بیان داشت: آغاز برنامه های مبارزاتی امام راحل یکی توجه دادن همه مردم و علما به این بود که رژیم پهلوی و رژیم های منطقه دست نشانده استکبار جهانی هستند که توجه همه را به آمریکا و رژیم صهیونیستی معطوف کردند.


میرشکار با بیان این که امام راحل فرمودند خطر اسراییل برای اسلام و ایران بسیار نزدیک است، تصریح کرد: به برکت شعارها و استقامت مردم ، ایادی استکباری نتوانستند به اهداف و خواسته های خود دست پیدا کنند.


یادگار هشت سال دفاع مقدس با اشاره به این که از بندهای گفتمان امام خمینی(ره) این بود که با سکوت و کناره گیری همه چیز را از دست می دهیم، خاطرنشان کرد: لزوم براندازی اسراییل مدنظر امام راحل بود که قبلا فرمودند این رژیم برای اسلام و مسلمانان خطر عظیم دارد و آن مربوط به اصل اسلام است.


وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی را در قلب کشورهای اسلامی گماشتند که خطر آن متوجه همه خاورمیانه و استیلای آن بر دنیای اسلام و منابع سرشار کشورهای اسلامی می شود که فقط با فداکاری، پایداری و اتحاد دولت های اسلامی می توانیم از شرایط کابوس این استعمار رهایی پیدا کنیم.


میرشکار تصریح کرد: دولت های اسلامی باید از امکاناتی که در اختیار دارند استفاده کرده که حضرت امام لزوم مبارزه با فلسفه وجودی اسراییل در منطقه مدنظرشان بود.


یادگار هشت سال دفاع مقدس، افزود: متاسفانه امروز در منطقه و جهان اسلام وضعیت بدی داریم که مسلمان دارد مسلمان را می کشد و آن به سبب بی بصیرنی دولتمردان کشورهای اسلامی است.


وی با بیان این که ملت ما و آزادی خواهان جهان باید در برابر دسیسه ها با شجاعت ایستادگی و مقاومت داشته باشند، گفت: امام راحل فرمودند روز قدس روز اسلام است که امروز به لطف الهی، رهنمودهای امام راحل، ایستادگی مردم و خون های پاک شهدا اسراییل ضعیف ترین مقطع عمر خود را می گذراند.


میرشکار با اشاره به این که دیروز شعار اصلی اسراییل از نیل تا فرات بود اما امروز در همین منطقه ای که اشغال کرده امنیت ندارد، گفت: یهودیان به سبب ناامنی که دارند به صورت معکوس بر می گردند و این ها به برکت ایستادگی و مقاومت است.


یادگار هشت سال دفاع مقس، خاطرنشان کرد: رهبری فرمودند اگر رژیم صهیونیستی غلطی کند تل آویو و حیفا را با خاک یکسان می کنیم شعار نبوده و اگر غلط کنند فرزندان ایران اسلامی به سال نخواهد کشید که آن ها را از روی زمین محو می کنند.


وی در پایان، بیان داشت: شعار همیشگی ما این است تا خون در رگ ماست دفاع از اسلام، قرآن و مظلومان را تحت امر ولایت رهبری معظم انقلاب اسلامی ادامه می دهیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0