پیام تبریک شهردار آمل بمناسبت هفته قوه قضائیه
6 تیر 1394 ، دیدگاه 0
پیام تبریک شهردار آمل بمناسبت هفته قوه قضائیه

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل به مناسبت هفته قوه قضائیه پیام تبریک صادر کرد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری آمل ، متن این پیام به شرح زیر است :
بـرتـریـن مردم داورترین آنها به حق است و محبوبترین آنان نزد خداى سبحان راستگوترین آنهاست .
                                                                                                                    امام علی (ع)
هفتم تیر ماه یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردانی چون شهید والامقام دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران انقلابی ایشان است که خالصانه سعی و تلاش خود را در جهت اعتلای اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران به کار بستند و پاداشی جز رسیدن به فیض شهادت در راه معبود برای ایشان ارزشمند نبود .
فاجعه عظیم و جانسوز هفتم تیر ماه ۱۳۶۰ از وقایع معنادار در تاریخ ایران اسلامی است که می تواند تا ابد رسوایی منافقین ضد خلق و ادعای مبارزه دروغین آنها را در مقابل دید جهانیان قرار دهد .
قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی و سرلوحه قرار دادن رهنمودها و ارشادات مقام عظمای ولایت به عنوان رکن اساسی  نظام ، مسئولیت خطیر و حساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت عهده دار است .
ملت ایران همواره در تمامی عرصه های انقلاب و تداوم آن به عنوان رکن اساسی مطرح بوده است و انصافا با تمام وجود حتی تقدیم بهترین فرزندانشان به انقلاب تحقق حکومت عادلانه اسلامی را عینیت بخشیدند لذا به جاست که با تمام توان از هر گونه خدمت و پیشگیری از تضییع حقوق فردی و اجتماعی مردم شریف تلاش شود .
اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و تقدیر و تشکر از سعی و تلاش کارکنان خدوم قوه قضائیه ، به ویژه عزیزان دادگستری شهرستان آمل توفیق تداوم خدمت به ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه باریتعالی مسئلت می نمایم .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0