"رویای کاغذی" مردادماه روی پرده نمایش می رود
3 تیر 1394 ، دیدگاه 0
"رویای کاغذی" مردادماه روی پرده نمایش می رود

خبرگزاری پانا:انیمیشن کوتاه "رویای کاغذی" به  کارگردانی زهرا خورشیدی انیماتور نام آشنای مازندرانی،مراحل پایانی انیمیت و رنگ آمیزی را پشت سر می گذارد .

به گزارش خبرنگار پانا، زهرا خورشیدی در خصوص تولید این انیمیشن گفت:انیمیشن رویای کاغذی بر اساس طرحی از مهدی روشن ضمیر و با تکنیک دو بعدی دیجیتالی ساخته شده است.

وی افزود:فیلمنامه این انیمیشن اولین تجربه نویسندگی من بود که با مشاوره آقای نادر مقدس کارگردان سینمای کشور توانستم این کار را تجربه کنم.

برنده ی بهترین فیلمنامه جشنواره انیمیشن 8 اظهار داشت: از آنجایی که در ساخت این انیمیشن مجبور بودم علاوه بر کارگردانی کارهای انیمیت و رنگ آمیزی شخصیت ها را نیز خود انجام دهم، مدت زمان بیشتری از آنچه پیش بینی شده بود به طول انجامید.

خورشیدی خاطرنشان کرد: حدود 11 ماه برای انیمیت و رنگ امیزی "رویای کاغذی" صرف شده که انتظار داریم در اوایل مرداد ماه مراحل تولید و پس تولید آن به پایان برسد.

برنده جایزه انیمیشن منتخب جشنواره فیلم بسیج گفت: "رویای کاغذی" داستان دختر بچه ی تنهایی است که رویایش را نقاشی می کند و وارد دنیای نقاشی اش می شود.

وی افزود: انیمیشن "رویای کاغذی" به تهیه کنندگی حوزه هنری استان مازندران ومشارکت شرکت تبلیغاتی موج نو بابلسر تولید شد.

زهرا خورشیدی متولد سال 1358 در ساری است که از سال 80 تا کنون در عرصه انیمیشن مشغول کار است.وی که فعالیت هنری خود را با نقاشی و عکاسی آغاز نمود و تجربه حضور در چندین نمایشگاه انفرادی و گروهی را دارد، با تولید بیش از 10 انیمیشن در جشنواره های مختلف فیلم نیز موفق به دریافت جایزه شده است.

به گزارش خبرگزاری پانا، عوامل تهیه و تولید این انیمیشن عبارتند از:

طرح داستان:مهدی روشن ضمیر

فیلمنامه ، انیمیت و رنگ آمیزی شخصیت ها :زهرا خورشیدی

کامپوزیت و تدوین: علی ساداتی

 طراحی و نقاشی پس زمینه :زهرا خورشیدی .محمد بوستانی و سارا غلامی

صداگذاری و موسیقی : بهروز شهامت

طراحی شخصیت اصلی :امیر حسین نوروزی

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0