مدیر آموزش وپرورش آمل خبرداد :آمادگي 40 آموزشگاه براي اجراي طرح هجرت
24 خرداد 1394 ، دیدگاه 0
مدیر آموزش وپرورش آمل خبرداد :آمادگي 40 آموزشگاه براي اجراي طرح هجرت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز،حمید محمدنسب در جلسه طرح هجرت كه با حضور مديران برگزار شد گفت: باید از نقاط قوت وضعف در سالهای گذشته درس بگیریم و سازماندهی امور به صورت عالی و با توجه به شعار امسال که مزین به دولت و ملت، همدلي و همزباني می باشد، صورت بگیرد.

مدير آموزش و پرورش آمل تصريح كرد: طرح هجرت طرحی است که مقام معظم رهبری دستور تشکیل آن را دادند و با مشارکت فعال دانش آموزان شکل گرفته است و در بازدیدهای صورت گرفته 40 مدرسه اعلام آمادگی برای شرکت در این طرح نموده اند که با بررسی های بعمل آمده 15مدرسه دارای اهمیت بیشتری می باشند.

وی ضمن اشاره به کارهای مثبت طرح در سطح مدارس محروم شهرستان ، اهداف مهم طرح هجرت  را غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تعطیلات تابستانی و اشنایی آنان با فرهنگ کار و تلاش ارزیابی نموده و حرفه آموزی را از ویژگیهای بسیار مثبت این طرح دانستند .

مدیر آموزش وپرورش آمل یادآور شد: اردوهای طرح هجرت با هدف  تقویت روحیه جهادی و خودباوری و آشنایی با فرهنگ کارو محرومیت زدایی، استفاده مطلوب از اوقات فراغت و در راستای پرورش تفکر و شخصیت نوجوانان و جوانان در راستای مرمت، بهسازی و زیباسازی مدارس و همکاری با ادارات برگزار می شود.

محمدنسب ادامه داد: دانش آموزان با شرکت در طرح هجرت هم به آموزش و پرورش کمک کرده اند و هم در محیط کاری قرار گرفته اند.و این طرح در جهت سازندگی و بازسازی مدارس و طراحی ، نقاشی ، دیوار نویسی ، زیبا سازی و تعمیر میز و نیمکت مدارس صورت می گیرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0