نماینده مردم آمل در مجلس مطرح کرد:
23 خرداد 1394 ، دیدگاه 0
واسطه ها به دنبال رکود بازار برنج کشور/ دست رنج کشاورزان نباید بواسطه بی تدبیری مسؤولان از بین برود

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، با حضور نماینده مردم آمل در مجلس، مدیرکل راه روستایی مازندران، معاونین فرمانداری ویژه شهرستان، بخشداران، مسؤولین ادارات، رییس و اعضای شورای اسلامی بخش مرکزی و اهالی، اشب گذشته دیدار مسؤولین با مردم در مسجد روستای کلیکان بخش مرکزی آمل برگزار شد.

عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل در مجلس با قدردانی از محبت مردم نسبت به خدمتگذارانشان گفت: خدا را شاکر هستیم که در نظام اسلامی زندگی می کنیم که دست امام زمان (عج) بر سر ما بوده و با هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری گام برمی داریم.

وی با اشاره به اینکه همت و تلاش مسؤولان باعث شد که در تمام روستاها شاهد عملیات عمرانی هستیم افزود: در جای جای روستاهای کشور شاهد هستیم که کاهای زیربنایی همانند اجرای طرح هادی، زیرسازی و آسفالت ، برق رسانی ، ساخت و سازهای مقاوم ورسیدگی به وضع معیشتی صورت گیرد.

نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به اینکه اهالی روستای کلیکان متدین و دلسوزبه نظام هستند یادآورشد: هر اقدامی که در این روستا صورت گیرد امید مردم به انقلاب بیشتر می شود و طعم خوش خدمت رسانی را لمس خواهند کرد.

یوسفیان ملا با اشاره به بیان مشکلات مردم توسط رییس شورای اسلامی روستا تاکید کرد: مشکلاتی که مطرح شده با کمک مسئولین یکی پس از دیگری مرتفع خواهد شد و مردم باید در این مسیر مشارکت داشته باشند.

وی اضافه کرد: بزودی عملیات آسفالت بطول ۱۶۰۰ متر بطور کامل اجرا خواهد شد که اعتبارات آن تامین شده است.

نماینده مردم آمل در مجلس گفت: درصورتی که شورای اسلامی و دهیاری روستا نسبت به تهیه زمین ورزشی اقدام کنند قطعا اعتبارات لازم جهت تهیه امکانات فراهم می شود.

یوسفیان ملا با اشاره به اینکه دست رنج کشاورزان نباید بواسطه بی تدبیری مسؤولان از بین برود افزود: در سال گذشته بین خریداران عمده و وارد کنندگان برنج تبانی شد که برنج کشاورزان را خریداری نکنند تا خرید برنج بصورت راکد در بازار باقی بماند.

وی با قدردانی از حمایت های دولت در خرید برنج پر محصول کشاورزان درسال گذشته بیان داشت: دولت همت کرد و وارد میدان شد و با خرید برنج ازکشاورزان رکود بازار برنج شکسته و بازار عادی شد.

نماینده مردم آمل در مجلس با بیان اینکه 2/5 تن برنج مصرفی سالانه در ایران می باشد بیان داشت: 2 میلیون تن برنج در داخل کشور تامین می شود که باید ۵۰۰ تن وارد شود.

یوسفیان ملا با بیان اینکه تاجران برنج برای ضربه زدن به ثبات قیمت برنج درماه های آبان، آذر و دی برنج خریداری نمی کنند عنوان داشت: با تمهیدات بعمل آمده ضمن جلوگیری از واردات برنج خارجی برنج پرمحصول از کشاورزان توسط دولت خریداری خواهد شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0