حیدرپور در گفتگو با کمال نیوز خبرداد:
20 خرداد 1394 ، دیدگاه 0
نگرانی برای تامین و توزیع کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان وجود ندارد / تشدید بازرسی ها و نظارت بر بازار مازندران

 

دلاور حیدرپور، رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران، در گفتگو با پایگاه خبری کمال نیوز با اشاره به تشکیل جلسه ستاد تنظیم بازار برای فراهم آوردن تمهیدات لازم در ماه مبارک رمضان گفت: مقرر شد که نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا در شهرهایی که تقاضا دارند دائر شود تا کالاهای پر مصرفی مثل شکر، روغن ، برنج ، حبوبات و لبنیات براساس نیاز و به قیمت مصوب توزیع شود.

 

وی افزود: به اندازه نیاز گوشت قرمز و مرغ پیش بینی شده  که نزدیک به 7 هزارتن مرغ در سردخانه موجود است و قیمت مرغ در بازار یک قیمت متعادلی بوده و مشکلی وجود ندارد.

 

رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران  ادامه داد: 80 تن گوشت قرمز در انبارهای شرکت پشتیبانی امور دام موجود است که با قیمت مناسب در ماه مبارک رمضان توزیع خواهد شد.

 

حیدرپوراضافه کرد: شکر و روغن توسط اداره غله و خدمات بازرگانی ، حبوبات و خرما توسط سازمات تعاون روستایی مازندران تامین و در اختیار فروشگاههای مورد نیاز قرار می گیرد.

 

وی ادامه داد: هیچگونه نگرانی برای تامین و توزیع کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان وجود ندارد.

 

رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران تصریح کرد: قبل از ماه مبارک رمضان طرح تشدید بازرسی و نظارت بازار با همکاری دستگاه های نظارتی جزو برنامه‌های اجرایی این ستاد در ماه مبارک رمضان می باشد و با کسانی که بخواهند در این ماه کم فروشی کنند برخورد خواهد شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0